Home » papildai sportui

Žyma: papildai sportui

Papildai sportui: dažniausiai pasitaikantys mitai

Apie papildus sportui šiuo metu kalbama labai dažnai ir tikrai labai įvairiai. Maistas sportui giriamas, kadangi jis padeda pasiekti natūraliai geresnių rezultatų, o kiti teigia, kad jis yra žalingas žmogaus organizmui. Dar ir šiais laikais, kai informacija yra taip paprastai pasiekiama, maistas sportui kartais palyginamas su steroidais, kurie žalingi žmogaus organizmui.

maistas sportui

Norėdami išvengti neteisingos informacijos turėtumėte pasitarti su specialistais, kurie prekiauja šia produkcija. Tuo pačiu ir mes nurodome dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie dažnai apibūdina ir padeda paprasčiau suprasti, kam reikalingi maisto papildai, kokie yra geriausi ir kaip juos vartoti, kad rezultatas būtų juntamas, o kūnas nuo to nepasijustų blogiau.

# 1 mitas – papildai sportui storina.

Papildai sportui bus naudingi tik tokiu atveju, jeigu juos vartodami tuo pačiu aktyviai sportuosite. Žinoma, kadangi egzistuoja itin platus įvairiausių papildų pasirinkimas – labai svarbu atrasti tuos, kurie Jums reikalingi, tad pasitarkite su treneriu arba info ieškokite internete. Svarbiausia nepamiršti, kad tinkamai vartojami papildai sportui tikrai Jūsų nestorint, tačiau gali padėti užsiauginti masę.

# 2 mitas – maistas sportui neturi jokios naudos.

Maistas sportui yra labai įvairus ir priklausomai nuo poreikių reikia ieškoti Jums tinkamo. Papildai yra lyg vitaminai, kurie leidžia organizmui gauti reikalingas medžiagas, kurių negauname su maistu. Taigi, skaitykite, domėkitės ir pasirinkite geriausius. Papildai sportui yra labai puiki investicija.

# 3 mitas – gera mityba gali garantuoti rezultatus.

Dalinai tai yra tiesa, kadangi tik subalansuota mityba gali garantuoti, kad žmogaus kūnas bus energingas ir asmuo jausis puikiai. Visgi, gauti reikalingą kiekį medžiagų tik iš maisto gali būti gana sudėtinga. Paprasčiausiai tokiu atveju turėsite valgyti labai didelius kiekius to paties maisto produkto, o tai labai vargina. Ir daug kainuoja. Papildai kainuos pigiau.

# 4 mitas – papildai yra steroidai.

Kaip jau minėjome – šis mitas yra vienas iš aktyviausių ir dažniausiai aptariamas. Reikia suprasti, kad maistas sportui nėra steroidai. Tai paprasčiausi vitaminai, kurie leidžia suteikti organizmui tiek ir tokių medžiagų, kokios yra reikalingos.

# 5 mitas – visi papildai yra tokie patys.

Egzistuoja skirtingi vitaminai ir lygiai taip pat egzistuoja skirtingi papildai. Jų paskirtis skiriasi priklausomai nuo to, ko tiksliai siekiama. Ar užsiauginti didesnę masę, o gal paprasčiausiai turėti daugiau jėgų, kad pavyktų intensyviau dirbti.

# 6 mitas – papildai padės užsiauginti raumenis net ir nesportuojant.

Kad ir kokie papildai yra naudingi, tačiau jie efektyvus bus tik tokiu atveju, jeigu derinsite su sveika mityba bei reguliariu fiziniu aktyvumu. Rekomenduojame sportuoti pagal savo poreikius, tačiau nevarginti organizmo. Taip pat pasižiūrėkite, kokie papildai Jums reikalingi, kad pavyktų pasiekti savo tikslus.

# 7 mitas – papildai žalingi inkstams.

Maistas sportui yra naudingas organizmui, tad galite būti tikras, kad tikrai neteks susidurti su kokiu nors šalutiniu poveikiu. Žinoma, kiekvienas organizmas yra skirtingas, tad svarbiausia rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

# 8 mitas – aktyviai sportuojant papildai nėra reikalingi.

Aktyviai sportuojant tikrai pasieksite puikių rezultatų, tačiau kartu su vitaminais organizmas bus kur kas labiau patenkintas ir pavyks greičiau patobulinti kūno linijas.

Leiskite sau atrodyti ir būti tokiu, koks Jums esate gražiausias. Su darbu ir papildais viskas yra įmanoma.

 

 

 

 

Papildai sportui internetu – kaip išsirinkti?

papildai sportui

Aktyviai sportuojantys ir savo organizmu besirūpinantys aktyvistai tikrai nemažai pinigų išleidžia ne tik įvairiems sporto klubams ar kitiems užsiėmimams, bet ir maisto produktams bei specialiai sukurtiems papildams (vienas iš jų – testosteronas). Propaguojantieji sveiką mitybą stengiasi vartoti organiškus ir aukštos kokybės maisto produktus, kurie, savaime suprantama, yra gerokai brangesni. Norint aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, papildai sportui yra tiesiog būtini. Tačiau be galo svarbi ir jų kokybė. Mat įsigyti galima ir tikrai nekokybiškų papildų, kurie organizmui nesuteiks jokio teigiamo efekto, o kaip tik atvirkščiai – jį nualins.

 

Papildai sportui pirkėjų jau kurį  laiką laukia ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir didesniuose prekybos centruose ar internetinėse parduotuvėse. Žinoma, patogu kartu su maisto produktais įsigyti ir papildus, tačiau juk vaistų niekas neperka turguje ar maisto prekių parduotuvėje – juos perka specializuotoje vaistinėje. Taip pat turėtų būti elgiamasi ir su įvairiais papildais. Juos derėtų pirkti tik specialiose parduotuvėse, kuriose prekiaujama aukščiausios kokybės žinomų gamintojų produkcija, o puikiai apmokytas perfect body personalas gali pakonsultuoti visais su papildais susijusiais klausimais.

 

Klaidingai manoma, kad tokiose parduotuvėse teks gerokai pakratyti piniginę. Anaiptol, dauguma sportininkų mėgstamų parduotuvių papildais prekiauja ir internetu. Apsiperkant internetinėse parduotuvėse galima sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų, o papildus įsigyti vos keliais pelės paspaudimais. Perkant didesniais kiekiais taip pat galima gauti ir įvairių nuolaidų, tačiau nereikėtų dėl keleto sutaupomų eurų persistengti su užsakomu produkcijos kiekiu. Tokie papildai sportui, kaip testosteronas, turi savo galiojimo laiką, tad įsigijus per daug produkcijos ją gali tekti tiesiog išmesti į šiukšlių dėžę.

 

Kokio gamintojo papildus rinktis? Atsakyti išties sunku. Tačiau internete knibžda galybė informacijos bei vartotojų atsiliepimų, kurie padės išsirinkti. Žinoma, ne visada kitų vartotojų nuomonės yra pagrįstos, o vertinimai kartais būna ganėtinai subjektyvūs, todėl konsultacijų geriausia ieškoti pas autorizuotus papildų pardavėjus ar kvalifikuotus sporto trenerius. Per savo ilgalaikę praktiką jie būna susidūrę ir išbandę didelį asortimentą įvairių papildų, tad galės argumentuotai išdėstyti tiek jų privalumus, tiek ir trūkumus. Juk savo organizmu rūpintis tiesiog būtina, tad kodėl neskyrus jam daugiau laiko?

Kam žmogaus organizmui reikalingi baltymai?

baltymai - proteinas išrūgų vilniujeApie baltymus daugiau arba mažiau girdėję yra visi. Jie dažniausiai minime tuomet, kai kalbama su vegetarais arba sportuojančiais asmenimis. Tokiu atveju priešinga pusė visada klausia – iš kur gaunami tavo baltymai? Tiesa, šiais laikais rasti reikiamas medžiagas yra paprasta kaip niekada, tad netenka pergyventi, kad pritrūksite šios medžiagos.

Baltymai – proteinas išrūgų Vilniuje yra reikalingi, kad padėtų žmogaus kūnui tikslingai funkcionuoti. Paprasčiausiai, tai statybinė medžiaga, kuri reikalinga ląstelių daugėjimui. Kuo tiksliau baltymai reikalingi ir naudingi žmogui – skaitykite žemiau.

  1. Tinkamas baltymų kiekis yra reikalingas, kad būtų normaliai palaikomas žmogaus kūnas. Tai, kaip jau minėjome, žmogaus statomoji medžiaga, tarsi plytos. Nieko keisto, kad sportininkai dažniausiai didina vartojamų baltymų kiekį, kadangi tai padeda užsiauginti didelius raumenis. Jų siekiant rekomenduojame įsigyti kokybiškų papildų, kadangi gauti baltymų vien tik iš maisto sportuojantiems asmenims – labai sunku. Paprasčiausiai teks valgyti ypač didelius kiekius varškės bei kiaušinių.
  2. Baltymai reikalingi ir tam, kad žmogaus imuninė sistema kokybiškai funkcionuotų. Paprasčiausiai, kuomet šios medžiagos kiekis yra per mažas – jūsų organizmas nebebus toks stiprus, koks būdavo anksčiau. Taigi, tai viena svarbiausių medžiagų siekiant, kad sveikata būtų kuo geresnė.
  3. Šios medžiagos yra maiste, kurie suteikia sotumo jausmą. Taigi, jeigu norite būti sotus ir tuo pačiu sveikas – valgykite tą maistą, kuriame yra gausu baltymų.
  4. Įdomu tai, kad baltymai tuo pačiu gali padėti ir sumažinti svorį. Taigi, jie ne tik prisideda prie augimo, tačiau ir svorio mažėjimo. Ir anksčiau, ir šiuo metu gana populiari baltymų dieta, kuri kartu su sportu padeda atsikratyti didelio svorio.

Baltymai gali būti skirtingo pavidalo. Priklausomai nuo to – kam jie jums yra reikalingi – reikia ieškoti ir konkrečių, jums labiausiai tinkamų, baltymų. Jeigu esate sportuojantis asmuo – pirkite kokybiškus baltymų miltelius, kurie taip pat yra prisotinti mineralais, taigi padės Jums jaustis kur kas geriau ir tuo pačiu greičiau pasiekti norimą rezultatą. PonasBicepsas.lt – kokybiškus baltymus parduodanti vieta.