Home » kreditai internetu

Žyma: kreditai internetu

Paskolų akcijos naudingos ne visuomet

paskolosPasiskolinti pinigų internetu dabar nėra jokia problema – paskolos internetu akcija gali pasinaudoti visi asmenys, kurie atitinka visus reikalavimus bei gali įrodyti, kad kreditą grąžins laiku ir be jokių nesklandumų. Paskolų rinkoje dabar pasitaiko ypač daug specialių pasiūlymų, kurie yra nukreipti į visiškai naujus klientus. Tad, jeigu tai yra pirmas kartas kuomet bandysite skolintis pinigų internetu, tuomet tikrai išlošite palūkanų atžvilgiu. Mat, kai kurie kreditoriai dairosi į tuos klientus, kurie anksčiau neturėjo didelių įsipareigojimų. Tai parodo, kad asmuo yra labai atsakinga ir žinantis kaip tinkamai tvarkyti savo finansus. Aišku, jeigu tektų mokėti didesnes įmokas nei galite, tuomet kils bėdų dėl paskolos išdavimo.

Didžioji dalis paskolų bendrovių nurodo, kad jokiais atvejais nėra daromos išimtys dėl kreditingumo įvertinimo. Tai procedūra, kurią pereiti reikės visiems klientams, įskaitant ir naujus. Jeigu prieš tai neteko tikrintis mokumo, tai turėtumėte žinoti, kad jums nieko daryti kaip ir nereikės. Jūs pareiga bus tik pateikti teisingus duomenis, kurių prašo paskolų bendrovė. Jeigu duomenys nebus teisingi, gali viskas šiek tiek užtrukti. Jūsų bus prašoma duomenų tikslinimo. Blogiausiu atveju, kreditorius atmes jūsų paraišką, jeigu duomenys bus netikslūs ir viską teks pateikti iš naujo.

Kalbat apie specialius pasiūlymus, turite suprasti, kad ne kiekviena paskolos internetu akcija gali būti naudinga jums. Pavyzdžiui, neretai siūloma skolintis nemokamai mėnesio terminui. Tačiau turite suvokti, kad po mėnesio jums teks grąžinti visą sumą. Jeigu negalėsite padengti visos skolos, tuomet teks mokėti gana didelius kredito įmokos mokėjimo dienos atidėjimo mokesčius. Tai gali privesti prie didžiulių išlaidų. Tad, jums reikia rinktis tokias paskolas, kurių įmokos būtų mažesnę ir nekeliančios galvos skausmo. Tuo labiau, kad visada yra sudaromos sąlygos grąžinti skolas anksčiau laiko. Kai skola grąžinama anksčiau, perskaičiuojamos visos palūkanos ir mokate mažesnę sumą.

Kaip bebūtų, kiekviena paskolos internetu akcija yra orientuota tik į atsakingą klientą. Vis tiek teks pateikti duomenis apie save, o jeigu iš jų bus matoma, kad turite uždelstų skolų, vadinsi kils bėdų. Tiesiog kreditoriai reikalauja, kad klientas būtų atsakingas ir tiek.

Greitieji kreditai: kada reikia būti atsargiems?

greitieji kreditaiNors įvairios spalvingos reklamos klientus ir vilioja sakydamos, kad greitieji kreditai yra lengvai gaunami ir pasiekiami pinigai, prisiminkite ir močiutės kartotą patarlę – nemokamų pietų nebūna. Nors patarlės dažnai yra netikslios, bet taupo laiką. Todėl pagalvokite visgi apie greituosius kreditus savo galva, o nepatikėję reklama. Kai reikalai pasisuka finansų linkme, saugotis ir galvoti reikia visada. Tad ko saugotis ir apie ką nepamiršti pagalvoti, kai reikalingi greitieji kreditai?

Kredito teikėjas atrodo nepatikimai

Pirmiausias dalykas, nuo kurio reikėtų pradėti kiekvienam žmogui, kuriam dabar reikalingi greitieji kreditai visa para – tai pamąstymas, ar tikrai kredito tiekėjas yra patikimas. Reikėtų atlikti paprastą ir greitą analizę: pasidairyti, kokių yra straipsnių apie jį, kaip seksai įmonei, ar yra kažkokių bylų prieš ją ir pan. Tai labai greitai leis suprasti daug dalykų, kurie jums tikrai vėliau bus svarbūs. Taip pat žiūrėkite, kaip atrodo interneto svetainė, ar nurodyti oficialūs kontaktai, rekvizitai. Galiausiai, ir pačias kainas galite palyginti, kiek kainuoja paslaugos pas jūsų kredito tiekėją, ir kiek pas kitus. Tik tada, jeigu esate patenkinti ta informacija, kurią radote apie savo paskolos teikėją, greitieji kreditai internetu galės būti suteikti, galėsite judėti toliau.

Suprantate, kad grąžinti bus per sunku

Tačiau stabdžių pamiršti dar nereikėtų. Dar juos gal reikės įjungti, jeigu paaiškės kiti svarbūs dalykai. Kas, jeigu paaiškės, kad greitieji kreditai be palūkanų jums kainuos per brangiai, ir jūs negalėsite jų grąžinti? Jūs žinote, kaip gauti greita kredita, ir žinote, kad kredito teikėjas pats jo neteikia tais atvejais, kada klientas atrodo nemokus. Bet iš tiesų jūs apie save žinote kai kuriuos dalykus, kurių nežino kredito teikėjas. Jūs galite pasakyti ir jūs žinote, kokie jūsų ateities planai. Gal planuojate išeiti iš darbo, gal ketinate turėti vaikų, o gal persikelti į brangesnį miestą. Visa tai nulems jūsų finansus, arba bent jau labai pakeis. Todėl galbūt dabartinėmis sąlygomis oficialiai ir galėtumėte grąžinti greitąjį gautą kreditą, bet ar tas pats būtų, situacijai šiek tiek pasikeitus? Pasvarstykite apie tai, kad greito kredito gavimas netaptų virš galvos kabančiu Damoklo kardu. Pasitarkite ir su šeima, jeigu tokią turite, nes tai gali pakeisti ne tik jūsų vieno, bet visos šeimos planus.

Palūkanų norma atrodo per didelė

Reikėtų atvirai įvertinti ir patį paskolos pasiūlymą. Kai kurie žmonės galėtų gauti greitus kreditus, taip pat jiems trūksta pinigų, bet jie nesiskolina, nes atrodo per brangu. Ką reiškia per brangu? Tai reiškia, kad klientui netinka palūkanos, kurias reikės mokėti už gautą kreditą. Tačiau laimei, tai ne baigtinis sprendimas, kadangi yra nemažai įvairių kreditų tiekėjų, kurie siūlo įvairias palūkanas. Galiausiai, yra net ir  tarpusavio skolinimo platformos, kuriose apskritai galima gauti itin naudingus sprendimus ir už paskolas sumokėti pigiau  negu galvojate. Taigi, jeigu vis dar nežinote, ar verta mokėti tiek už paskolą, pabandykite susirasti tarpusavio skolinimo platformą. Joje bus įsikūrę ir standartinių kredito tiekėjų, tačiau ten bus ir pavienių investuotojų, kurie jums galbūt galės pagelbėti ir paskolinti savo pinigus pigiau. Juk pinigai už palūkanos yra pats tuščiausias pinigų praleidimo būdas. Jūs už tai nieko geriau negaunate, ar nuo 1000 eurų mokėsite 100 eurų palūkanas, ar 300 eurų. Vis tiek patys gausite 1000, todėl visada geriau ieškoti to,  kas labiau apsimoka.

Paskolų refinansavimas internetu: kuo jis skiriasi nuo įprastų kreditų?

paskolų refinansavimas internetuJeigu pastebėjote, kad šiuo metu kredito įmokas mokėti darosi vis sunkiau, tuomet pasižiūrėkite į visus esamus pasiūlymus – paskolų refinansavimas internetu leidžia visas įmokas sumažinti per trumpą laiką. Tai vartojimo kreditas, tik jo paskirtis yra kitokia. Tokios paskolos nėra skirtos kažkokių pirkinių ar paslaugų įsigijimui – šie kreditai skirti jau turimų skolų grąžinimui. Paprasčiausiai, ekspertai pabrėžia, kad refinansavimo paskolos yra skirtos įsipareigojimų sumažinimui ir tiek.

Kadangi ankstesniais laikais dauguma klientų skolinosi didesnėmis palūkanomis nei siūlomos dabar, tai visiems tokiems asmenims siūloma tiesiog perkelti turimus įsipareigojimus pasinaudojant refinansavimo galimybe. Žinoma, ją siūlo ne visos kredito įstaigos, tuo labiau – ne visur refinansavimo sąlygos yra palankios, todėl akcentuojama, kad kiekvienas pasirinkimas turi būti atsakingas.

Paskolų refinansavimas internetu dažniau atliekamas dėl efektyvaus aptarnavimo.

Refinansavimo paskolas internetu pasirenka vis daugiau žmonių, o bankuose šia paslauga naudojasi retas. Taip yra dėl to, kad bankai iš tiesų nustato griežtesnes sąlygas, reikalauja daugiau garantijų, tuo labiau – ten visa procedūra trunka žymiai ilgiau. Internetu refinansavimo paskolomis naudotis yra daug paprasčiau, nes viskas vyksta praktiškai taip pat kaip ir imant paprastą greitąjį kreditą. Asmuo tik turi papildomai nurodyti turimus įsiskolinimus bei nurodyti kredito teikėjus.

Refinansavimo procedūra dažniausiai trunka keliomis minutėmis ilgiau nei imant paprastą vartojimo kreditą internetu. Naujam kreditoriui tenka skirti daugiau dėmesio kliento turimų įsipareigojimų įvertinimui, o taip pat papildomai laiko sugaištama pervedant skolas tiems kreditoriams. Taip, supratote teisingai – refinansavimo paskolos į asmeninę banko sąskaitą kreditoriai neveda, jie patys apmoka jūsų skolas.

Dabar paskolų refinansavimas internetu gali būti siūlomas tik tiems, kurie atitinka visas sąlygas.

Verta pabrėžti, kad refinansavimo paskoloms nėra taikomos jokios išimtys dėl kreditingumo įvertinimo. Tai reiškia, kad kreipiantis dėl tokios paskolos, jūs jokiu būdu neišvengsite pakartotinio kreditingumo įvertinimo. Nesvarbu, kad kažkurios bendrovės jį jau tikrino visai neseniai. Kreditingumas kinta kas kartą paėmus naują paskolą ar sudarant kažkokią lizingo sutartį. Jeigu kreditingumas bus prastas, tai asmuo jokiu būdu negalės pasinaudoti refinansavimo galimybe.

Sutaupyti skolinantis – ne tik įmanoma, bet ir paprasta

kreditasKai trūksta pinigų, taupyti tiesiog būtina. Toks dalykas išlieka aktualus ir pasiskolinus. Laimei, šiuolaikinis kreditas nebūtinai turi lemti dideles išlaidas. Dabar galimybės paskoloms gauti yra kaip niekad palankios. Atidžiai atsirinkus pasiūlymą, galima sutaupyti ne tik pačių pinigų, bet ir ne ką mažiau svarbaus laiko.

Virtualios vilionės turi tvirtą pagrindą

Vis sunkiau rasti įmonę, kuri paslaugų neteiktų internetu. Paskolų bendrovės – jokia išimtis. Interneto svetainės mirgėte marga nuo įvairių kreditų pasiūlymų. Ignoruoti jų neverta: tokie pasiūlymas yra gerai apgalvoti ir pagrįsti. Bet kurio dydžio kreditas internetu teikiamas už mažesnę kainą, nei kitur. Taip yra todėl, kad virtualioje erdvėje paskolų įmonėms nereikia mokėti patalpų nuomos ir išlaikymo mokesčių, samdyti didžiulės specialistų komandos. Tokiu būdu mažiau išlaidų patiria ir pati bendrovė, ir jos klientai.

Be to, internete esama didžiulės konkurencijos. Visiems puikiai žinoma, kad ten, kur vyksta mūšis dėl klientų, kainos nuolat krinta. Todėl mažiau kainuoja sutarties administravimas, taikomos lankstesnės pinigų gražinimo sąlygos, mažesnės palūkanos. Kai siūlomas standartinis kreditas akcija taip pat yra dažnas dalykas. Tokiais atvejais paskola gali būti suteikta ir nemokamai. Taigi, pinigų sutaupyti skolinantis tikrai galima.

Dar vienas dalykas, kurio ženkliai sutaupoma skolinantis internetu – tai laikas. Visų pirma, kelionė po skirtingas kreditų bendroves virtualioje erdvėje tetrunka vos kelias minutes. Be to, lankytis po svetaines galima neišėjus iš namų ar tiesiog poilsiaujant mieste – bet kur, kur yra interneto ryšys. Tokios pačios sąlygos būdingos ir pačios paskolos užsakymui. Kad ir kokio dydžio būtų reikalingas kreditas greitas paraiškos pildymas internete yra tiesiog savaime suprantamas.

Dar viena priežastis, leidžianti sutaupyti laiko, yra pats užsakymo įvykdymas. Užsiregistravus į specialią sistemą ir iš anksto pateikus asmeninius duomenis, po paraiškos užpildymo tereikia sulaukti patvirtinimo. Beje, prašymą galima užpildyti bet kuriuo paros metu. Patvirtinimas taip pat užtrunka nedaug. Įprastas laikotarpis, per kurį kliento banko sąskaitą pasiekia kreditas – vos 15 minučių. Taigi, užsakant finansinę paslaugą internetu laukia neprilygstami privalumai.

Atidiems – dar kelios gudrybės

Visų žmonių poreikiai yra skirtingi. Vieniems pinigų reikia nedelsiant, o kiti paskolos ėmimą nuosekliai planuoja. Tiems, kuriuos vienija noras sutaupyti, verta neskubėti. Tiek kredito įstaigos, tiek paties pasiūlymo paieškai ir atrankai reikėtų skirti pakankamai laiko. Be jokios abejonės, kreiptis verta tik į licencijuotą, nepriekaištingą veiklos istoriją turinčią paskolų bendrovę.

Įvairūs kreditoriai gana dažnai taiko papildomas paskolų akcijas. Vienas būdų sutaupyti – nuolaidų paieška arba, jei tai įmanoma, skolinimosi atidėjimas, kol atsiras palanki akcija. Mažesnė kaina gali susidaryti dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, kai kurios bendrovės siūlo skolintis nemokamai. Tai reiškia, kad pasirinkus tam tikro dydžio paskolą ir sutarus dėl specifinio grąžinimo termino, nereikia mokėti palūkanų. Jei reikalingas nurodytos sumos kreditas akcija gali labai praversti.

Kiti kreditoriai specifinei sumai taiko sumažintas palūkanas, siūlo lengvai ir pigiai prasitęsti grąžinimo terminą. Be to, patikimų klientų neretai laukia įvairios dovanos. Prizai suteikiami tiems, kas laiku grąžina paskolą arba pasinaudoja išskirtiniu pasiūlymu. Paprastai dovanomis tampa pramogos, saldumynai, tad sutaupyti galima šioms malonių išlaidų kategorijoms. Taigi, kreditas internetu padeda ne tik pasirūpinti konkrečia pinigų stoka, bet ir nemokamai pasilepinti.

Akcijos taikomos tiek greitoms, tiek ilgalaikėms paskoloms. Todėl sutaupyti laiko ir pinigų gali kiekvienas bendrovės klientas. Atidi atranka, atsakingas sprendimas skolintis – tai, kas padeda pasinaudoti visais paskolų privalumais. Kitaip tariant, įdėjus pastangų pigus kreditas lengvai tampa saldžia realybe.

Kaip pasirinkti greitųjų kreditų kompaniją?

kreditai internetuTai, kad greitieji kreditai – vienas geriausių pasirinkimų tiems asmenims, kuriems reikia išspręsti savo finansines problemas – akivaizdu. Tačiau kol vieni giria, kiti teigia, kad tai prastas įmonių pasipelnymo būdas iš paprastų žmonių. Visgi, legaliai dirbančios kompanijos remiasi Lietuvos Respublikos įstatymais, taigi jokiu būdu negali vykdyti ko nors nelegalaus, kad konkrečiai kenktų pasiskolintam asmeniui. Jeigu planuojate pasiskolinti iš greitųjų kreditų firmų – atkreipkite į patį pagrindinį dalyką – skolinkitės tik iš tos kompanijos, kuris savo veiklą siūlo legaliai. Net ir tokiu atveju, jei mokesčiai už paslaugas arba palūkanos yra kiek didesnės.

Greitųjų kreditų kompanija dažniausiai pasirenkama pagal šiuos aspektus:

  1. Pasirinkite tą kompaniją, kuri suteikia pirmą kreditą visiškai nemokamai. Nereikia mokėti papildomai pinigų ten, kur nėra būtina juos investuoti. Kreditai internetu gali nekainuoti, tad pasinaudokite šia galimybe.
  2. Kreditai internetu turėtų būti pasirenkami ir pagal palūkanų dydį. Tačiau ieškodami nesusikoncentruokite vien tik ties pigumu. Kartais kiek didesnės palūkanoms reiškia kur kas daugiau išlygų, kurios gali padėti sėkmingiau atiduoti paskolą.
  3. Pasižiūrėkite per kiek laiko reikia atiduoti pasiskolintą kreditą. Išnaudokite patrauklias pinigų atidavimo galimybes. Pasirinkite kuo ilgesnį laiko tarpą paprasčiausiai siekdami apsidrausti.
  4. Įvertinkite ir kompanijos kompetenciją. Internete galime perskaityti atsiliepimus, kurie jums padės apsispręsti dėl pasirinkimo.
  5. Pasirinkite kompaniją pagal detalias sąlygas, kurios gali remtis ne tik į jūsų poreikius, tačiau tuo pačiu ir į pasirinkimo galimybes. Paprasčiausiai kartais sąlygos būna tokios, kad žmogus net ir norėdamas negali pasiskolinti.
  6. Tuo pačiu vienos kompanijos skolina su užstatu, kai tuo tarpu kitos – be. Kreditai internetu gali būti pasirenkami ir vienu, ir kitu variantu. Pasižiūrėkite, kuris jums labiausiai tinka.
  7. Galiausiai, įvertinkite ar firma teikia kokius nors papildomus pliusus, kurie kartais gali būti reikšmingi pasirinkime. Juk papildomos dovanėlės gali motyvuoti pasirinkti konkrečią firmą.

Kreditai internetu gali padėti išspręsti finansines problemas, tad pasirinkite teisingai. Skolinkitės tik tokiu atveju, jeigu būsite tikras, kad grąžinti pavyks.