Home » kelionės

Žyma: kelionės

Autobusų nuomos paslaugos naudingos kone visiems

autobusų nuomaAutobusų nuomos paslaugos Lietuvoje labai paklausios, nes vis dėlto – tokį transportą dabar nuomotis galima įvairiausiems tikslams. Įmonės, nuomojančios autobusus ir mažesnį transportą, dabar siūlo ne tik mažas kainas, bet ir labai lanksčias atsiskaitymo galimybes. Autobusų nuomos paslaugos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tačiau verta žinoti, kad kiekvienam klientui gali būti pateikiamos skirtingos nuomos sąlygos. Nuomos sąlygos nustatomos atsižvelgiant į kliento poreikius ir kitus niuansus. Tad, jeigu galvojate nuomotis autobusą, tai dar nereiškia, kad nuomos paslauga jums kainuos labai daug. Tiesiog bus atsižvelgiama į daug faktorių.

Transporto nuomos paslaugos yra siūlomos ne tik pavieniams klientams, kurie nori su dideliu žmonių būriu kažkur nukeliauti turistiniais tikslais. Šiuo metu autobusai nuomojami netgi ir tam, kad žmonių grupės galėtų vykti į Lenkiją apsipirkti. Kaip jau pradžioje minėta, autobusų nuomos tikslų yra įvairiausių ir didžioji dalis įmonių iš esmė patenkina visų klientų poreikius. Jeigu autobusą nuomojatės kažkokiai turistinei kelionei, tuomet reikėtų įvertinti visas įmonės keliamas sąlygas. Pradžioje jums teks šiek tiek laiko skirti informacijos nurodymui. Tai reiškia, kad reikės pateikti detalią informaciją į kokią vietą bus keliaujama. Bus paskaičiuojamas atstumas, sustojimai, sugaištas laikas. Pagal tai įmonė lengviau nustatys adekvačią nuomos kainą.

Kalbant apie kitus autobusų nuomos tikslus, verta akcentuoti, kad dabar nuomos paslaugos gali būti ir ilgalaikės. Pavyzdžiui, jeigu esate licencijuotas kelionių organizatorius, galite su tokiomis transporto nuomos įmonėmis sudaryti ilgalaikę sutartį. Tokia sutartis jums leistų pasinaudoti galimybe mokėti mažesnę nuomos kainą. Tačiau aišku – jūsų įsipareigojimas būtų toks, jog turėtumėte organizuoti tam tikrą kelionių skaičių t.y. autobusus turėtumėte nuomotis dažnai.

Dabar netgi ir įmonėms, vežančioms darbuotojus namo ir  darbą, labai palanku nuomotis autobusus. Mat, už jų priežiūrą neriekia mokėti nieko, taip pat atkrenta ir visos kitos išlaidos. Vežiojimo kaina sutariama individualiai ir dažniausiai ji naudinga yra abiems pusėms. Tad, jeigu norite nuomotis autobusą kažkokiam tikslui, tai pirmiausia užduotis yra būtent informacijos pateikimas transporto nuomos įmonei.

Šaltinis: https://www.nlbus.lt

Keleivių vežimas iš Danijos visapusiškai patenkina poreikius

keleivių vežimas iš DanijosKeleivių vežimas iš Danijos – tai paslauga, kuria naudojasi kelios grupės žmonių. Namo grįžti nori poilsiautojai, uždarbiautojai ir besisvečiuojantieji pas gimines ar draugus. Poreikiai įvairūs.

Kiek žmonių, tiek nuomonių… Dėl skonio nesiginčijama… Šios frazės neretai girdimos. Jos reiškia, kad kiekvieno iš mūsų suvokimas skiriasi. Mintys priklauso nuo pasaulėvaizdžio ir kitų aspektų. Taigi, kai reikalingos vežimo paslaugos, domimės skirtingais dalykais. Vieniems svarbu greitis, kitiems – kaina. Kai kurie nori šiuos kriterijus suderinti.

Paklausinėjus žmonių išaiškėja konkretesni punktai. Štai kokie jie:

  1. Išvykimo laikas. Vienais atvejais kelionė planuojama į priekį, tad nėra reikalo skubėti. Kitais atvejais sprendimas priimamas spontaniškai. Tuomet ieškoma, kas išvyksta visai netrukus.
  2. Atvykimo į Lietuvą laikas. Suprantama, kad negalima sekundės tikslumu numatyti, kiek truks keleivių vežimas iš Danijos į Lietuvą. Vis dėlto tam tikri rėmai nustatomi. Pagal juos orientuojantis galima planuoti veiksmų, kurie bus atliekami grįžus, planą.
  3. Kelionės iš Danijos starto vieta. Danija nėra didelė šalis, tačiau vis vien aktualu, iš kokio miesto bus išvykstama. Jei kelionė prasideda iš netoli esančios vietos, tuomet šypsena veide platėja.
  4. Planuojama stotelė Lietuvoje. Jeigu gyvenate Kaune, o vežėjas jus pristatys į Vilnių, reikės ieškoti, kuo pasiekti savąjį miestą. Galioja tas pats principas kaip ir 3 punkte – jei grįžtama į netoli namų esančią vietą, šypsena išlaisvinama. Kita vertus, po 1600 km iki Lietuvos, tas 100 km iš Vilniaus į Kauną atrodo kaip nedidelė dalis. Jei dar nereikia ilgai laukti autobuso, traukinio ar kito transporto, namai pasiekiami neilgai trukus.
  5. Planuojami sustojimai. Kas kiek laiko vairuotojas žada sustoti, kad keleiviai galėtų pamankštinti kojas, nueiti į tualetą?
  6. Bagažas. Kiek daiktų galima pasiimti su savimi? Ar su visa manta ir lauktuvėmis nebūsiu išprašytas iš autobuso? Tokios ir panašios mintys gali aplankyti būsimus keleivius. Jei vienas keleivis kaupia įvairius daiktus, o kitas atstovauja minimalizmui, tuomet tarp jų bagažo bus ryškus kontrastas. Vienas bus su šešiais didžiuliais krepšiais, o kitas – su viena kuprine.
  7. Transporto priemonė. Kai kurie žmonės siekia gyventi prabangiai. Jiems itin aktualu, kokiu autobusu ar mikroautobusu vežama. Kitiems mašinos markė ir modelis nevaidina esminės rolės. Tačiau nei vienas nenorėtų keliauti su sena transporto priemone, kur iš visų kampų lenda rūdys. Jei važiuojama šiltuoju metų laiku, pasirinkimui didelės įtakos turi oro kondicionierius. Jei už lango 30 laipsnių karščio, o kondicionieriaus nėra arba jis neveikia, dalis klientų paslaugos atsisakys.
  8. Vairuotojų kompetencija. Gal ne visi klientai į šį kriterijų atsižvelgia, tačiau kažin, ar atsirastų tokių, kurie pasitikėtų asmeniu, nežinančiu kelio iš Danijos į Lietuvą. Keleivių vežimas iš Danijos – ne žaidimas. Važiavimo laikas nemažas, todėl svarbu, kad vairuotojai būtų profesionalūs. Kai kreipiamasi į įmonę, kuri jau užsitarnavusi gerą reputaciją, atrodo, kad darbuotojų patikimumas yra savaime suprantamas.
  9. Kaina. Nors ji išskirta aštuntuoju punktu, tai tikrai nereiškia, kad kainos reikšmę sumažiname. Vis dėlto čia pritaikoma mintis, kad visi žmonės skirtingi. Vieni aukoja komfortą, kad sutaupytų vieną kitą eurą. O štai kiti plačiau atveria piniginę, norėdami kuo patogesnės kelionės. Esama ir aukso viduriuko paieškos. Tačiau vėlgi – ne visi pastarąją sąvoką supranta vienodai. Kas Vardeniui Pavardeniui atrodo kaip tinkama kaina, Vardauskui Pavardauskui galbūt bus per brangu. O gal jis sakys, jog tai vienas pigesnių pasiūlymų, palyginti su jau pasinaudotais.

Keleivių vežimas iš Danijos visapusiškai patenkina poreikius. Čia buvo aptarti 8 punktai, tačiau jų pavyktų aptikti ir daugiau. Šie aspektai leidžia suprasti, kad žmonės iš tiesų skirtingi. Daugelis ieško aukso viduriuko. Kad tai pasiūlytų, vežėjai patys turi suvokti, kas tai yra ir kaip tą viduriuką pasiekti. Kai tai atliekama, užmezgamas draugiškas ryšys su klientais.