Home » barzdaskutės

Žyma: barzdaskutės

Barzdaskutės pasirinkimas: kriterijai, kuriuos reikia įvertinti

barzdaskutesKiekvienas vyras, kuris nori atrodyti puikiai, privalo įsigyti barzdaskutę, kuri leis nusiskusti plaukus nuo veido. Barzdaskutės pasirinkimas nėra sudėtingas. Juolab, šiuo metu egzistuoja tokia plati įrangos pasiūla, kad net ir pats išrankiausias atras tai, ko ieško.

Barzdaskutės pasirinkimas bus paprastesnis jeigu žinosite ko ieškote. Nurodome kelis esminius kriterijus, kuriuos reikia įvertinti ir į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.

  1. Priežiūra. Reguliariai būtina keisti skustuvo galvutes, kurios paprasčiausiai atšimpa. Kol vienos reikalauja keitimo kartą per metus, tuo tarpu kitos kas kelerius metus. Svarbiausia yra tai, kad keisti būdų paprasta ir greita. Taip pat įvertinkite ir galvutės valymo kriterijus. Kuo ji paprasčiau išimama – tuo paprasčiau ir valyti.
  2. Rotorinės galvutės. Dažniausiai jas rekomenduojama pasirinkti tiems vyrams, kurių veido plaukai yra kieti ir stori. Paprasčiausiai jos labai puikiai tinka ilgesnių plaukų skutimui. Jeigu barzdaskutė nėra naudojama kiekvieną dieną ir skutatės rečiau – rotacinės galvutės barzdaskutės Jums tinka labiausiai.
  3. Dažnai vyru oda yra linkusi į išbėrimus. Ypač tokiu atveju, kai skutamasi labai dažnai. Tokiu atveju puikiai tiks tokios barzdaskutės, kurios yra su tinkleliu. Skutant jis apsaugo odą. Kuo daugiau tinklelių turi įranga – tuo ji yra galingesnė ir lengviau įveiks ir net ir storus bei ilgus plaukus.
  4. Galima pasirinkti tokią įrangą, kuri veikia kartu su baterijos arba tokią, kuri yra prijungta prie elektros lizdo. Ieškodamas įrangos įvertinkite, kur dažniausiai skutatės ir kuris variantas Jums būtų patogesnis.
  5. Papildomos funkcijos. Kai kurios barzdaskutės yra išmanesnės nei Jūsų mobilusis telefonas. Pavyzdžiui, js gali prisitaikyti prie skutamo plauko ilgio. Taip pat nesunkiai reguliuojasi atstumas nuo apsauginio tinklelio link plauko.
  6. Odos raminimas. Jautrios odoms sudarytojams taip pat rekomenduojamos tokios barzdaskutės, kurios turi terpę įsipilti losjonui. Tokiu atveju skutimosi metu odas kur kas mažiau dirginama, nelieka plaukelių įaugimo bei dirginimo.

Tinkama barzdaskutė ne tik padės pašalinti plaukus nuo odos, tačiau taip pat ir nedirgins jos, leis veidui atrodyti puikiai.

Vyro veido odos priežiūros ypatumai

BarzdaskutėsAr pastebėjote, kad vyro veido oda atrodo gerokai jaunesnė nei to paties amžiaus moterų? Kodėl? Tiesiog vyrų ir moterų veido oda skiriasi, nes didesnis testosterono kiekis lemia vyrų odos storumą, šiurkštumą, be to, joje daugiau kolageno, kuris sulėtina senėjimo procesus. Tuo tarpu, barzda apsaugo vyrų odą nuo šalčio ir bakterijų, todėl vyrai rečiau skundžiasi pleiskanojančia ir išsausėjusia oda. Nepaisant šių gamtos dovanų, vyrai turėtų atminti, kad savo oda būtina tinkamai rūpintis.

Tinkama barzdos priežiūra

Kasdieninis barzdos skutimas sudirgina odą, ji gali parausti, atsirasti skausmingų ir pūlingų spuogelių, kurie tikrai neatrodo labai estetiškai.  Norit  sumažinti odos sudirginimą, būtina rinktis kokybiškas ir patikimas kosmetikos priemones. Tie , kurie skutasi vienkartiniais peiliukais, turėtų atminti, kad jie ne veltui taip pavadinti, todėl tikrai nereikia laukti, kol peiliukas pradės rauti barzdos plaukus su visomis šaknimis. Panaudojai ir išmesk – auksinė taisyklė, kurios derėtų paistyti.  Be to, būtina naudoti veidą odą puoselėjančias skutimosi putas ar gelius, kurie palengvina skutimosi procesą ir atgaivina odą.  Tiesa, niekam tikę nekokybiški skutimosi peiliukai „padovanoja“ ne tik odos raudonį, bet ir gali įpjauti, norint to išvengti, geriau rinktis barzdaskutę. Apžiūrėti šiuolaikines barzdaskutes galite el.parduotuvėje https://www.b-a.eu/c1697/Barzdaskutes

Barzdaskutės – geriausias tų vyrų draugas, kurie rūpinasi savo oda, nori suformuoti stilingą barzdą ar ūsus, kadangi jos itin tikslios ir gerokai draugiškesnės odai. Tiesa, reiktų atminti, kad barzdaskutės yra skirstomas į kelis tipus, priklausomai nuo veido odos tipo ir norimo efekto. Pavyzdžiui, jei vyras neaugina barzdos, jam puikiai tiks barzdaskutės su ratukais. Jos susitvarko su ilgesniais plaukais ir pasiekia sunkiai prieinamas vietas. Tuo tarpu, barzdų mylėtojai turėtų rinktis specialias barzdaskutes, skirtas tvarkyti ilgesnei barzdai ir ūsams. Be to, tokio tiko barzdaskutės kartais tarnauja kaip ir plaukų kirpimo mašinėlė, Žinoma, viskas priklauso nuo jos funkcijų.

Tiesa, reiktų atminti, kad barzdos skutimo mašinėlės nėra amžinas pirkinys, anksčiau ar vėliau jų peiliukai atbunka ir plaukus pradeda pešti. Tad, pajutus diskomfortą skutimosi metu ar po jo, reiktų kreiptis į specialistus, kurie vėl išgaląstų peiliukus ar tiesiog įsigyti naują barzdaskutę.

Kremukai ne tik „bobų“ reikalas

Vyrai labai dažnai įvairius kremus, veido losjonus, gelius, pienelius ir kitas kosmetikos priemones laiko visiškai moterišku dalyku, kurio jiems tikrai nereikia. Netiesa! Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nu jo lyties, turi papildomai rūpintis savo oda, jei nori kad ši atrodytų sveika ir anksčiau laiko nepasidabintų raukšlėmis. Labai svarbu odą drėkinti, o, spustelėjus šaltukui, ją maitinti, todėl kiekvieno vyro kosmetinėje turėtų atsirasti veido kremas, skirtas jo veido odos tipui, geras prausiklis, kuris nesausina odos ir priemonė skirta lūpoms. Žinoma, tai tik bazinis grožio krepšelis, tačiau gera pradžia – pusė darbo.