Home » aksesuarai

Žyma: aksesuarai

Geriausi gamintojų vardai ir draugiškos kainos Vyriskospinigines.lt kataloge

Vyriškos piniginės Pierre Cardin gaminamos iš natūralios odos Statistika rodo, kad kiekvienais metais lietuviai internete perka vis daugiau įvairiausių prekių bei užsisako jiems reikalingų paslaugų. Galanterijos prekės – vienos pirmųjų, kurios tapo populiarios internete. Vis daugiau žmonių mielai internetu įsigyja diržą, rankinę ar lagaminą. Kasmet populiarėjanti prekė – vyriškos piniginės. Specialiai vyram suskurtame prekių kataloge vyriskospiniginės.lt sau tinkamą variantą suras net išrankiausias pirkėjas.

 

Oda – geriausia kokybės garantija?

Daugybę metų įvairiose pasaulio šalyse vyrai dažniausiai renkasi odines pinigines. Oda – natūralus ir kokybiškas audinys, leidžiantis sukurti išskirtinio dizaino gaminius. Dažniausiai rankomis gamintos vyriškos piniginės sukuria subtilų ir išskirtinį vyro stiliaus akcentą. Pirmiausia todėl, kad kiekviena taip pasiūta piniginė yra originali ir atrodo kitaip nei bet kuri kita. Ilgainiui oda dėvisi, tačiau nepraranda savo funkcionalumo. Vyriškos piniginės Pierre Cardin gaminamos iš natūralios odos, todėl jos ilgainiui įgauna naują išvaizdą. Dėvima oda, trinasi, atskleidžia naujus atspalvius. Tai tik dar labiau praturtina piniginės išvaizdą. O svarbiausia, ji daugelį metų išlieka tokia pati tvirta ir kokybiška. Šis akcentas labai svarbus vyrams. skirtingai nei moterys, vyrai mėgsta prisirišti prie jiems patogių ir svarbių daiktų, todėl rinkdamiesi piniginę vyrai visuomet tam skiria daug dėmesio.

Vyriškas prekes perka moterys?

Statistika rodo, kad didžioji dalis pirkėjų internetu yra moterys. Ne išimtis ir kalbant apie vyrams skirtas prekes. Vyriškospiniginės.lt kataloge prekes savo mylimiems vyrams labai dažnai užsako būtent moterys.

Pasirodo, moterys dažnai renkasi šią prekę, ieškodamos, kaip nustebinti vyrą Pavyzdžiui, vyriška piniginė gali būti puiki dovana gimimo dienos proga. Be to, ši prekė labai dažnai tampa sprendimu ieškant dovanos mylimam vyrui Kalėdų proga. Taip pat vyriškos piniginės gali būti pasirenkamos ir kitomis progomis. Pavyzdžiui, švenčiant trejų metų vestuvių metines. Sakoma, jog tai odinės poros santuokos sukaktuvės, todėl šia proga turėtų būti dovanojamos dovanos iš odos. Jeigu sunku tokią dovaną išrinkti mylimam vyrui, odinė piniginė gali būti puikus pasirinkimas.

Kaip išrinkti dovaną?

Tuomet, kai vyriškospinigines.lt kataloge apsilanko moterys, jos ne visuomet tinkamai įvertina prekes ir ne visuomet žino, kokia piniginė patiktų jų vyrui. Tačiau pardavėjai dalijasi patarimais, kad išspręsti šią situaciją nėra labai sudėtinga. Pirmiausia, reikėtų apžiūrėti, kokia pinigine šiuo metu naudojasi vyras, kuriam renkate dovaną. Jeigu tai yra nedidelė kvadratinė atverčiama piniginė, greičiausiai ir naujos reikėtų ieškoti šiame skyriuje. Tačiau galbūt Jūsų vyras linkęs pinigus laikyti net ne piniginėje, o vidinėje rankinės kišenėje, tuomet Jums teks apsilankyti kitame katalogo skyriuje. Taip pat labai svarbu rinktis tokią spalva, kuri būtų maloni ir priimtina jos būsimam šeimininkui. Pavyzdžiui, kostiumą kasdien vilkinčiam vyrui turbūt nepatiks nauja raudonos odos piniginė, net jei ji bus naujausias Pierre Cardin mados namų kūrinys. Todėl renkant dovaną vyrui pirmiausia reikėtų galvoti apie jį. Netgi Jums labai patinkanti piniginė nebūtinai maloniai nustebins Jums patinkantį vyrą.

Kaip tinkamai išsirinkti vyrišką piniginę? II dalis

Geriausios vyriškos piniginės yra tokios, kurios yra  funkcionalios, stilingos ir yra parduodamos už jums tinkamą  kainą. Garsių dizainerių piniginės dažniausiai  kainuoja brangiau, tačiau jei norite įsigyti tikrai kokybišką piniginę,  ne visada verta mokėti tik už prekės ženklą.   Išsirinkti gerą piniginę yra tikrai sunku, tačiau norint išsirinkti labai gerą – tikras iššūkis. Pirmoje dalyje „Kaip tinkamai išsirinkti vyrišką piniginę?“ pateikėme 3 vyriškų piniginių modelių tipus. Toliau seka šie modeliai:

Didesnių išmatavimų odinė piniginė

pinigine pinigines

4 pav. Vyriška Daniele Donati piniginė iš Itališkos odos

Jei esate dalykiškas, organizuotas žmogus, kuriam patinka turėti visus svarbiausius daiktus šalia savęs –  tokia piniginė skirta kaip tik jums. Tokioje piniginėje tvarkingai galėsite susidėlioti ne tik kreditines banko korteles ar ID dokumentus, čia vietos atsiras ir verslo vizitinėms bei nuolaidų kortelėms. Kompaktiškai susidėliojus svarbiausius daiktus, vietos atsiras ir automobilio dokumentams.

Kelioninė piniginė

kelioniu pinigine

5 pav. Kelioninė piniginė

Keliaujant labai patogu kai visi svarbiausi dokumentai ir pinigai yra vienoje vietoje. Kelioninėje piniginėje svarbiausią vietą užima pasas. Jei keliaujate su vaikais, kelioninė piniginė turi būti iš ties talpi, nes dar su savimi turėsite nešiotis ir vaikiškus pasus. Taip pat labai patogu kai į kelioninę piniginę telpa kelionės draudimo ir kiti dokumentai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad visi dažniausiai norime, kad piniginė būtų praktiška, patogi nešiotis, ir maloni laikyti rankose. Perkant odinę piniginę – tai ilgalaikė investicija į daiktą, kuris bus naudojamas kasdien. Renkantis odinę piniginę svarbu atkreipti dėmesį į funkcionalumą, stilių ir kainą.

Prieš ketinant įsigyti piniginę, gerai pagalvokite, kaip jūs nešiojate piniginę. Ar dažniausiai ją įsidedate į rankinę, ar nešiojatės ją vidinėje švarko kišenėje, o gal kelnių kišenėje? Kai atsakysite sau į šį klausimą – susiaurinsite piniginės paiešką iki kelių praktiškų piniginių modelių.

Jei ketinate įsigyti vyrišką odinę piniginę, kurią nešiositės galinėje kelnių ar džinsų kišenėje, jums tikrai nebus praktiška ir patogi kelioninė piniginė arba didesnių išmatavimų vyriška piniginė. Tokiam pirkėjui puikiai tiktų ID kortelių arba  vidutinio dydžio odinė piniginė. Vėl gi,  jei pirkėjas nešios piniginę didelėje kuprinėje arba krepšyje, maža ID kortelių piniginė arba vidutinio dydžio odinė piniginė bus tikrai nepraktiška- kas kart reikės ieškoti mažos piniginės dideliame krepšyje.  Pirkėjams, kurie ketina nešiotis piniginę kelnių kišenėje arba vyriškoje delninėje prie kitų aštrių daiktų reikėtų investuoti daugiau pinigų į nelakuotos odos piniginę. Tokia piniginė nenusibraižys ir tarnaus ilgiau.

Parengė Edita Ambraziūnaitė