Home » Paslaugos

Kategorija: Paslaugos

Ką daryti, jei paskolos be pajamų nesuteikiamos?

greitieji kreditaiDėl labai pagrįstų priežasčių, paskolos be pajamų žmonėms nėra suteikiamos.

Neturintiems pajamų – paskolos matysis kaip kiškio ausys

Kodėl paskolos be pajamų  yra tai, kas neįmanoma? Tai riboja Lietuvos įstatymai, kurie sutampa ir su ES direktyvomis, numatančiomis atsakingo skolinimo politiką. Tačiau trumpai apibrėžiant, štai dėl ko paskolos bedarbiui nėra suteikiamos ne tik greitųjų kreditų teikimo įmonėse, bet ir bankuose, bet kuriose kitose skolinimo institucijose, kredito unijose:

  • Pajamų neturintis žmogus negalės grąžinti paskolos;
  • Tai žmogui sudarys daug problemų – galbūt anstoliai vėliau areštuos turtą;
  • Tokia “paslauga” taps “meškos paslauga”;
  • Nepatogu bus ir patiems skolintojams: juk jie suinteresuoti uždirbti iš palūkanų, o ne veltis į tokias situacijas, kuomet prarandami pinigai ir tenka išieškoti skolas.
  • Apsaugos mechanizmas lengvai atrenka, kas gali gauti paskolas, o kas ne.

Įsiskolinimai taip pat trukdys pasiskolinti daugiau

Nesvarbu, ar jūsų vardu paskolos nuo 100 eur iki 1500 eur būtų paimtos, tačiau tai rodo jūsų istorijoje, kad jau esate kažkiek skolingi, ir tai bus svarbu. Taip pat svarbu, ar pavyko tai sumokėti laiku, nevėluojant. Jeigu bent kartais kelis eurus pradelsdavote sumokėti, galbūt tai atsispindi mokumo istorijoje kaip neigiamas faktorius, trukdantis gauti norimą paskolą. Taigi, įsiskolinimai gali apsunkinti kitos paskolos gavimą. Juo labiau, jeigu prasiskolinta suma yra didelė ir ją sunkiai atidavinėjate, esant dabartinėms pajamoms.

Yra ir amžiaus ribojimas

Kaip žinia, paskolos iki 18 metu nėra suteikiamos, taip pat daug kur ribojama viršutinė amžiaus riba yra 65 metai. Kodėl tokie ribojimai? Todėl, kad laikoma, jog paskolas gali grąžinti darbingo amžiaus pilnamečiai piliečiai, galintys savimi pasirūpinti. Nepilnamečiais rūpinasi tėvai ar už juos atsakingi asmenys, seneliai papuola savo vaikų, anūkų ar valstybės globon.

Pirmas žingsnis: turėkite pajamas

Taip pat paskolos studentams gali būti suteiktos tuomet, jeigu studentai dirba. Jeigu studentai yra nedirbantys, jokių kreditų jie negaus. O buvo laikai prieš daugiau nei dešimt metų, kai bankai ir kreditų unijos viliojo būtent pajamų neturinčius studentus ir teikdavo jiems mažutes paskolas. Tačiau tie laikai seniai praėjo, ir dabar matome tai, kad skolinimo standartai daug griežtesni, ir tokiems asmenims taip paprastai negali būti paskolinta.

Antras žingsnis: gerinkite mokumo istoriją

Kad būtų paprastas paskolos grąžinimas, reikia mokėti taupyti, mokėti atsakingai planuoti savo pajamas ir išlaidas, numatyti į priekį, turėti šiek tiek pasitaupius atsargai. Kuomet išmoksite atsakingai grąžinti, gražiai grąžinsite ir turimas skolas. Taip pat pradėsite daugiau uždirbti, didės pajamos – tuomet jau bus galima sakyti, kad dabar galima tikrai tikėtis to, kad mokumo istorija kredit info jau yra geresnė.

Trečias žingsnis: skolinkitės protingai

Kad ir kokie geri būtų Paskoliukas atsiliepimai, paskola patenkinti jūs liksite tik tuomet, jeigu patys pasirūpinsite atsakingu skolinimuisi. Jeigu paskola jums bus ne vargas, o pagalba. Tad reikėtų skolintis labai gerai įvertinus visas savo gyvenimo aplinkybes, kiek jūs iš tikro galite sau leisti skolintis. Kartais pamatysite, kad nuolatiniams klientams siūloma lojalumo programa, bet visada reikia galvoti pirmiausia atsakingai, kas jums būtų geriausia. Kiek ir kada iš tiesų reikėtų skolintis, o kada reikėtų to geriau nedaryti. Reikia labai mokėti įvertinti savo individualią situaciją.

Ar vyriškai šventei reikalingas renginių vedėjas?

renginių vedėjai

Kokios gi tos vyriškos šventės, reiktų paklausti iš pat pradžių. Kultūringos!  Jei tai nėra tik paprastas lėbavimas pirtelėje, o rimta šventė su draugais, renginių vedėjai tikrai yra svarstytinas variantas. Ypač, kai žmonių daug, o norisi kultūringai praleisti laiką visiems. Juk paprastai vyriškus renginius organizuoja keli draugai, o tai reiškia, kad kažkurie iš jų viso renginio metu negalės atsipalaiduoti ir pasimėgauti švente, kuri skirta draugams.

Gimtadienis

Esminė vyriška šventė yra gimtadienis. Ypač tada, kai dar nėra antrosios pusės. 25, 30 ar 33 metai – idealūs jubiliejai, kad galima pasikviesti daug draugų ir su jais gerai pašėlti. Renginių vedėjas tikrai gali būti labai reikalingas, nes būtent jam teks sugalvoti, kaip užimti žmones visą vakarą.

Santuoka

Paprastai tai šventė moterims. Vyrams tai „kalėjimo“ pradžia… Juokaujame! Šventė būna abiems ir tikrai galima gerai praleisti laiką. Vestuvės – ypatingai prabangus vakarėlis, kuri visi turi atrodyti atitinkamai. Alkoholio čia daug, todėl reikia bent vieno žmogaus blaivia galva. Tai yra renginio vedėjas.

Bernvakaris

Išskirtinai vyriška šventė. Moterys švenčia mergvakarius ir juos organizuoja draugės, kurios sugeba prieš tai persipykti dešimt kartų. Bernvakario organizavimas yra kur kas laisvesnis. Gera draugų kompanija, daug humoro, ekstremalūs juokeliai. Visa tai gali būti patikima į renginių vedėjo rankas be jokių problemų. Tokiu būdu bernvakario organizatoriai patys atsipalaiduos ir gerai atšvęs. Ir nesvarbu, ar bus striptizas, ar ne…

Kur surasti gerą vedėją visiems atvejams?

Pirmiausia, klauskite draugų – gal kas bus jau daręs panašių renginių ir turi įsivedęs renginių vedėjo telefono numerį.

Kita vieta – Paslaugos.lt portalas. Čia tik reikia surašyti, kada ir koks renginys ir ko tikimasi iš renginių vedėjo. Jie patys parašys, kurie tą dieną gali. Dėl kainos irgi lengviau tartis, kai bendrausite su keliais, o ne su vienu kandidatu.

Skelbimų portalais irgi galima pasitikėti. Aišku, reikia susirasti vedėjus aplink savo miestą. Kartais geras renginių vedėjas atvykta ir iš kitur.

Facebooke ieškoti irgi galite. Ten matysite, kaip renginių vedėjai prisistato, galbūt rasite ir video su jų renginių ištraukomis. Tai labai svarbu. Jie brangūs, bet svarbu, kad atidirbtų visus jiems sumokamus eurus.

 

Nauji verslininkai turi pasidomėti įmonių įsigijimo galimybėmis

verslas

Galiausiai pasiryžote pradėti nuosavą verslą? Nebijote atsakomybės? Tokiu atveju, jums liko tik tinkamai pasiruošti. Tai reiškia, kad nuo pat veiklos įteisinimo turi būti vadovaujamasi principu, kad kur tik įmanoma, ten būtina taupyti. Tai ypač aktualu turi būti tiems asmenims, kurie neturi labai didelės pinigų sumos verslo pradžiai. Dabar nemaža dalis naujų verslų susiduria su iššūkiais, kuomet kalba pasisuka apie pačia plėtrą. Taip pat daug dėmesio patartina skirti veiklos įteisinimo galimybėms, nes Lietuvoje jos yra labai plačios. Tarp kitko, veiklos įteisinimo metu jau atsiranda galimybė išvengti nereikalingų išlaidų. Kaip tai padaryti – skaitykite žemiau.

Įprastai visur rašoma, kad norint pradėti verslą, pirmiau reikia jį įteisinti. Teigiama, kad reikia registruoti įmones arba imti IV pažymą arba verslo liudijimus. Tačiau, situacija yra kiek kitokia. Matote, veiklą įteisinti galima ir nusipirkus įmonę. Jos įsigijimas dažniausiai būna pigesnis variantas nei įprastas registravimas. Be abejo, viskas gali kainuoti gerokai brangiau, jeigu įmonė bus perkama iš nepatikimų asmenų. Tiesiog galima lengvai patekti į sukčių rankas. Tam, kad to nebūtų, turite geria pasidomėti kurie įmonių pardavėjai turi gerus atsiliepimus ir ne tik.

Norintiems sutaupyti ir įmonę tiesiog nusipirkti, taipogi reikėtų įvertinti kuri įmonės rūšis būtų priimtiniausia. Jos būna skirtingos – su skirtingais privalumais ir trūkumais. Jeigu kalba eina apie uždarųjų akcinių bendrovių įsigijimą, tuomet viskas bus kiek lengviau, nes viena paklausiausių „prekių“ kalbant apie verslo įteisinimą.

Įsigyti uždarąją akcinę bendrovę nėra sudėtinga. Sudėtingiau yra susirasti sąžiningus pardavėjus. Tačiau, jeigu tinkamai naudositės paieškos sistemomis, tuomet jokių problemų kilti neturėtų. Jums paieškos sistemose reikėtų nurodyti terminą „UAB įmonių sąrašas“ ar kažkokį kitą panašų raktinį terminą ir tuomet gausite pardavėjus, kurie pateikia parduodamų įmonių sąrašus. Dažniausiai nurodomos ir kainos, bet jeigu jų nematote – teks teirautis individualiai.

Labai svarbu paminėti, kad prieš perkant UAB ar kitos rūšies įmonę, reikia įsitikinti, kad perkamas tvarkingas juridinis statusas. Tai reiškia, kad prieš tai reikėtų įsitikinti ar įmonė yra be skolų.

Paskolų akcijos naudingos ne visuomet

paskolosPasiskolinti pinigų internetu dabar nėra jokia problema – paskolos internetu akcija gali pasinaudoti visi asmenys, kurie atitinka visus reikalavimus bei gali įrodyti, kad kreditą grąžins laiku ir be jokių nesklandumų. Paskolų rinkoje dabar pasitaiko ypač daug specialių pasiūlymų, kurie yra nukreipti į visiškai naujus klientus. Tad, jeigu tai yra pirmas kartas kuomet bandysite skolintis pinigų internetu, tuomet tikrai išlošite palūkanų atžvilgiu. Mat, kai kurie kreditoriai dairosi į tuos klientus, kurie anksčiau neturėjo didelių įsipareigojimų. Tai parodo, kad asmuo yra labai atsakinga ir žinantis kaip tinkamai tvarkyti savo finansus. Aišku, jeigu tektų mokėti didesnes įmokas nei galite, tuomet kils bėdų dėl paskolos išdavimo.

Didžioji dalis paskolų bendrovių nurodo, kad jokiais atvejais nėra daromos išimtys dėl kreditingumo įvertinimo. Tai procedūra, kurią pereiti reikės visiems klientams, įskaitant ir naujus. Jeigu prieš tai neteko tikrintis mokumo, tai turėtumėte žinoti, kad jums nieko daryti kaip ir nereikės. Jūs pareiga bus tik pateikti teisingus duomenis, kurių prašo paskolų bendrovė. Jeigu duomenys nebus teisingi, gali viskas šiek tiek užtrukti. Jūsų bus prašoma duomenų tikslinimo. Blogiausiu atveju, kreditorius atmes jūsų paraišką, jeigu duomenys bus netikslūs ir viską teks pateikti iš naujo.

Kalbat apie specialius pasiūlymus, turite suprasti, kad ne kiekviena paskolos internetu akcija gali būti naudinga jums. Pavyzdžiui, neretai siūloma skolintis nemokamai mėnesio terminui. Tačiau turite suvokti, kad po mėnesio jums teks grąžinti visą sumą. Jeigu negalėsite padengti visos skolos, tuomet teks mokėti gana didelius kredito įmokos mokėjimo dienos atidėjimo mokesčius. Tai gali privesti prie didžiulių išlaidų. Tad, jums reikia rinktis tokias paskolas, kurių įmokos būtų mažesnę ir nekeliančios galvos skausmo. Tuo labiau, kad visada yra sudaromos sąlygos grąžinti skolas anksčiau laiko. Kai skola grąžinama anksčiau, perskaičiuojamos visos palūkanos ir mokate mažesnę sumą.

Kaip bebūtų, kiekviena paskolos internetu akcija yra orientuota tik į atsakingą klientą. Vis tiek teks pateikti duomenis apie save, o jeigu iš jų bus matoma, kad turite uždelstų skolų, vadinsi kils bėdų. Tiesiog kreditoriai reikalauja, kad klientas būtų atsakingas ir tiek.

Autobusų nuomos paslaugos naudingos kone visiems

autobusų nuomaAutobusų nuomos paslaugos Lietuvoje labai paklausios, nes vis dėlto – tokį transportą dabar nuomotis galima įvairiausiems tikslams. Įmonės, nuomojančios autobusus ir mažesnį transportą, dabar siūlo ne tik mažas kainas, bet ir labai lanksčias atsiskaitymo galimybes. Autobusų nuomos paslaugos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Tačiau verta žinoti, kad kiekvienam klientui gali būti pateikiamos skirtingos nuomos sąlygos. Nuomos sąlygos nustatomos atsižvelgiant į kliento poreikius ir kitus niuansus. Tad, jeigu galvojate nuomotis autobusą, tai dar nereiškia, kad nuomos paslauga jums kainuos labai daug. Tiesiog bus atsižvelgiama į daug faktorių.

Transporto nuomos paslaugos yra siūlomos ne tik pavieniams klientams, kurie nori su dideliu žmonių būriu kažkur nukeliauti turistiniais tikslais. Šiuo metu autobusai nuomojami netgi ir tam, kad žmonių grupės galėtų vykti į Lenkiją apsipirkti. Kaip jau pradžioje minėta, autobusų nuomos tikslų yra įvairiausių ir didžioji dalis įmonių iš esmė patenkina visų klientų poreikius. Jeigu autobusą nuomojatės kažkokiai turistinei kelionei, tuomet reikėtų įvertinti visas įmonės keliamas sąlygas. Pradžioje jums teks šiek tiek laiko skirti informacijos nurodymui. Tai reiškia, kad reikės pateikti detalią informaciją į kokią vietą bus keliaujama. Bus paskaičiuojamas atstumas, sustojimai, sugaištas laikas. Pagal tai įmonė lengviau nustatys adekvačią nuomos kainą.

Kalbant apie kitus autobusų nuomos tikslus, verta akcentuoti, kad dabar nuomos paslaugos gali būti ir ilgalaikės. Pavyzdžiui, jeigu esate licencijuotas kelionių organizatorius, galite su tokiomis transporto nuomos įmonėmis sudaryti ilgalaikę sutartį. Tokia sutartis jums leistų pasinaudoti galimybe mokėti mažesnę nuomos kainą. Tačiau aišku – jūsų įsipareigojimas būtų toks, jog turėtumėte organizuoti tam tikrą kelionių skaičių t.y. autobusus turėtumėte nuomotis dažnai.

Dabar netgi ir įmonėms, vežančioms darbuotojus namo ir  darbą, labai palanku nuomotis autobusus. Mat, už jų priežiūrą neriekia mokėti nieko, taip pat atkrenta ir visos kitos išlaidos. Vežiojimo kaina sutariama individualiai ir dažniausiai ji naudinga yra abiems pusėms. Tad, jeigu norite nuomotis autobusą kažkokiam tikslui, tai pirmiausia užduotis yra būtent informacijos pateikimas transporto nuomos įmonei.

Šaltinis: https://www.nlbus.lt

Renginių vedėjai pataria visada rezervuoti paslaugas iš anksto

visivedejai.ltEsate nusižiūrėję kelis renginių vedėjus, bet nežinote kurį reikėtų rinktis? Tikrai neturėtumėte rinktis pagal mažiausias kainas. Turint renginių vedėjų sąrašą, pirmiausia ką jūs turite padaryti, tai pasidomėti jų paslaugų kokybe. Tai padaryti galite naudodamiesi internetu – ieškokite informacijos, kurią paliko prieš tai paslaugomis pasinaudoję klientai. Matote, jeigu renginių vedėjas kažkam suteikė prastos kokybės paslaugas, tai klientas tikrai taip visko nepaliks. Dažniausiai nepatenkinti klientai palieka neigiamus atsiliepimus viešoje erdvėje, tad jums ir reikia jų ieškoti. Tiesa, ne visada neigiami atsiliepimai yra teisingi. Kartais melagingą informaciją skleidžia netgi konkurentai, tad būkite labai atidūs.

Pradedant ieškoti renginių vedėjų, pirmiausia reikėtų apsilankyti tokiuose portaluose kaip https://visivedejai.lt, nes čia pasirinkimas visada bus didesnis ir paprastesnis. Tokie portalai pateikia daug pasiūlymų, o geriausia tai, kad tokiuose sąrašuose galite matyti ir puikiai atpažįstamus veidus. Ieškantiems renginių vedėjų, ypač svarbu žinoti, kad ne visi yra patyrę dirbti bet kokio tipo renginiuose. Vieniems kuo puikiausia sekasi vesti uždarus renginius, tokius kaip: vestuvės, gimtadieniai, mokslų baigimo šventės ir t.t. Kiti gali vesti ir žymiai didesnius renginius, kurie organizuojami arenose ar kitose didelėse patalpose. Tiesa, renginio dydis yra vienas iš svarbiausių faktorių, nulemiančių paslaugų kainą.

Ieškantiems patyrusių renginių vedėjų viską atlikti būtų paprasčiau, jeigu būtų nustatomas adekvatus biudžetas. Jis neturėtų būti mažas ir tiek. Kai susidarysite galimų vedėjų sąrašą, tuomet kaip pradžioje minėjome, jums reikės ieškoti atsiliepimų. Pagal atsiliepimus filtruojant vedėjus, liks tik tikrai galimi kandidatai. Galiausiai jums reikės išsiaiškinti kokias kainas nustato tie specialistai ir ar jie bus laisvi norimai dienai.

Labai svarbu paminėti, kad paslaugų rezervacija gali būti geriausia išeitis norintiems garantijos, jog specialistas tikrai atliks visus darbus. Trumpai tariant, nereikėtų tikėtis, kad žodinis susitarimas kažką reiškia. Tiesiog kai kurie specialistai pateikia informaciją apie savo paslaugas ir laisvą laiką, o tuomet reikėtų jų paslaugas rezervuoti pagal visus įstatymus. Tai leistų apsidrausti nuo vedėjų planų pasikeitimo. Žinoma, rezervacijos galimybė dažniausiai yra mokama.

Vertimai iš italų į lietuvių kalbą – paklausi paslauga

vertimai iš italų į lietuvių kalbąItalija lietuvius vilioja kaip nuostabi atostogų šalis – šalis, kurioje karaliauja stilius ir picos, gražūs batai ir sportiniai automobiliai. Šalis, kurios kalba nepaprastai daininga. Ne be reikalo ir vertimai iš italų į lietuvių kalbą sulaukia tiek dėmesio. Derėtų paminėti, kad ir patiems italams apsilankius Lietuvoje nestinga įspūdžių. Tad simpatija abipusė.

Kad vertimai iš italų į lietuvių kalbą yra aktualūs, gali patvirtinti ne vienas vertimo paslaugas teikiantis biuras. Net ir tie vertimų biurai, kurių didžiausios pastangos sutelktos verčiant angliškus tekstus, pastebi italų kalbos populiarėjimą. O ar sunki ta italų kalba? Kaip pradžioje minėta, ji daininga. Čia iš tiesų daug gražių balsių, tad šnekėjimas neretai panašus į dainavimą. Beje, ne veltui ir italų kuriama muzika pelno pasaulinę šlovę.

Italų kalba nėra sunkiausia pasaulyje

Į kausimą, ar prašnekti itališkai yra sunku, atsakytų tie, kurie šios kalbos mokosi arba jau yra ją įvaldę. Tačiau ar kada esate girdėję ką nors teigiant, kad tai viena iš sunkiausių pasaulio kalbų? Veikiausiai ne. O tai visai motyvuoja mokytis. Juk tada, kai kas nors nesudėtinga, yra žymiai lengviau pradėti, ar ne? Galime palyginti. Padaryti 10 atsispaudimų – tikrai paprasčiau nei 50. Panašiai ir su kalbomis. Jei kas pasiūlytų mokytis kiniškai, kažin ar priimtumėte pasiūlymą rimtai. O italų kalba kažkokiu būdu įgavusi suprantamesnį įvaizdį. Gal dėl to, kad ji ir yra suprantamesnė?

Vertimo paslaugos

Kadangi vertimai iš italų į lietuvių kalbą veikiausiai paprastesni nei kinų ar japonų kalbos vertimai, natūralu daryti prielaidą apie mažesnes kainas. Jei jau lengviau, tai gal ir pigiau, ar ne? Tačiau vaikantis pigumo nieko gero nepasiekiama.

Aiškus toks dalykas, kad yra paklausa. Ar ji koreguoja kainą? Ar skaičiai dėl paklausos kinta? Tai įdomūs aspektai, į kuriuos sunku rasti tikslius atsakymus. Bet nepaisant nei paklausos, nei kainos, visuomet svarbu orientuotis į aukštą kokybę. Neabejotinai ieškosite tokio vertimų biuro, kuris pabrėš kokybę kaip prioritetą.

Įvairūs sektoriai

Tęsiant mintis apie vertimus reikėtų paminėti, kad šios rūšies paslaugos svarbios įvairiuose sektoriuose. Pavyzdžiui, paslaugas užsako verslininkai. Bet juk pats žodis „verslas“ sufleruoja apie daugybę skirtingų nišų. Pirmiausia išskiriamos prekės ir paslaugos, o šie skyriai turi dar gausybę poskyrių.

Kadangi temų sąrašas būna platus, specialistams tenka pasukti galvą. Kartais kai kurios tekstų atkarpos tokios sudėtingos ar bent jau keistos, kad prireikia nemažai pastangų norint vienos kalbos frazes paversti kitos kalbos frazėmis. Dėl to gana sunku planuoti laiką. Atrodo, kad kelioms pastraipoms pakaks pusvalandžio, bet ištisos valandos pareikalauja vienas sakinys.

Vertimai – tai labai daug specifinių aspektų. Vertimai iš italų į lietuvių kalbą taip pat saviti. Bet gal dėl to abi kalbos tokios gražios? Nes tiek italų, tiek lietuvių kalba – nepaprastos.

 

RIMI akcijos vyriškai kosmetikai padės kovoti su rudeniu

RIMI akcijos vyriškai kosmetikaiPo truputį vėstant orams, ieškome šiltesnių sprendimų. Todėl rengiamės šiltesniais drabužiais, mieliau namuose būname susisukę į pledą, dažniau mėgaujamės šiltais gėrimais ir net riebesniais patiekalais. Natūralu, visas mūsų organizmas nori daugiau šilumos, dėmesio ir priežiūros, saugantis nuo rudens žvarbos. Lygiai taip ir mūsų oda, prašanti taip pat imti ja rūpintis labiau. Todėl prekybos centrai skuba pirkėjams į pagalbą ir štai jau skelbiamos RIMI akcijos vyriškai kosmetikai.

Kokia kosmetika aktuali rudenį?

Tai labai dažnas klausimas, kurį užduoda pirkėjai kosmetikos skyriuje. Iš tiesų yra tam tikros kosmetikos priemonės, kurias galima naudoti ištisus metus, tačiau kai kurias priemones reikia keisti keičiantis metų laikams. Ruduo – vienas iš tokių momentų, kai kosmetikos arsenalą reikia šiek tiek atnaujinti.

Šiuo metų laiku pirmiausia reikia imti rūpintis savo oda, todėl jei vasaros pabaigoje neapsirūpinote tinkamomis priemonėmis, tokių reikėtų įsigyti rudens pradžioje. Geriausiai odos apsaugai tinka rankų kremai, veido kremai, prausikliai. Visa tai turėti reikalinga ne tik moterims, bet ir vyrams. Būtent jų veido oda į rudeninę žvarbą reaguoja daug stipriau nei moterų.

Žinoma, labai dažnai rudenį RIMI akcijos vyriškai kosmetikai taikomos priemonėms, kurios naudojamos plaukų priežiūrai. Tai taip pat labai svarbios priemonės rudenį. Juk vyrai turi dažnai net daugiau plaukų nei moterys. Pastaruoju metu tokios populiarios barzdos ir ūsai rudenį reikalauja papildomos priežiūros, todėl ne pro šalį būtų pasirūpinti plaukų vašku, barzdai ir ūsams pritaikytomis plaukų plovimo priemonėmis. Taip net ir šaltuoju metų sezonu išlaikysite stilingą barzdą, o jos plaukai išliks purūs bei švelnūs.

Ar verta taupyti kosmetikai?

Ypač moterų tarpe vyrauja nuomonę, esą gerai kosmetikai nereikia gailėti pinigų ir kartais netgi manoma, kad kuo kosmetika brangesnė, tuo ji yra geresnė ir kokybiškesnė. Tačiau tai ne visai tiesa. Taupyti kosmetikai tikrai nereiškia, kad įsigysite prastesnes prekes. Tiesiog svarbu, kaip taupysite. Žinoma, jeigu renkatės pačius pigiausius produktus, galite sulaukt įvairaus rezultato, todėl geriausiai tiesiog pirkti kosmetiką tuo metu, kai jai taikomos nuolaidos. Pavyzdžiui, prieš įsigydami brangų kosmetikos rinkinį, pasidomėkite, galbūt kaip tik šiuo metu taikomos RIMI akcijos vyriškai kosmetikai. Keliasdešimties procentų nuolaida leis sutaupyti tikrai didelę pinigų sumą. Ir rudeniui apsiruošite, ir pinigų sutaupysite. Daugiau informacijos: www.raskakcija.lt

 

Kaip turėtų būti užsakomi paminklai ir kitos panašios paslaugos?

paminklaiUžsakant kapaviečių tvarkymo darbus, neretas klientas renkasi ir paminklų gamybos bei montavimo darbus. Gaila, tačiau ne kiekvienas klientas sugeba tinkamai pasidomėti šiomis paslaugomis prieš pat jų užsakymą. Paslaugų teikėjai pabrėžia, kad norint išvengti visokių nesklandumų, iš pradžių patariama bent jau pasidomėti kaip vyksta pats užsakymo procesas ir per kokį laikotarpį darbai yra atliekami. Tikrai nebus taip, kad sumokėsite pinigus, o sekančią dieną viskas bus atlikta. Vien užsakymo derinimas gali pareikalauti nemažai laiko, nes tikrai nepakaks pasakyti ko norite. Paminklai bei kiti darbai turi būti užsakomi atsakingai, o tai reiškia, kad nevalia rinktis visiškai nepatikimų specialistų paslaugas, net jeigu jos ir kainuoja žymiai pigiau nei kur kitur.

Iš pradžių rekomenduojama daugiausiai dėmesio skirti paminklų gamintojų paieškai. Jeigu jums aktualūs ne tik paminklai bei jų montavimas, bet ir visi kiti darbai, tuomet reikėtų ieškoti paslaugų teikėjų, kurie siūlo platų paslaugų paketą. Matote, vienos įmonės užsiima tik paminklų gamyba ir jų sumontavimu, o kitos taipogi gali pasiūlyti kapaviečių tvarkymo, dekoravimo bei visus kitus susijusius darbus. Į pastarąsias įmones ir turėtumėte kreiptis, jeigu jums reikia būtent visų darbų. Tiesa, verta žinoti, kad kiekviena paslauga yra įkainojama skirtinga suma. Tad, turėkite galvoje, kad kuo daugiau darbų užsakysite, tuo didesnę pinigų sumą teks skirti. Tai yra įprasta visose paslaugų sferose.

Kas liečia paslaugų teikėjo paiešką bei paslaugų užsakymą, tai kaip pradžioje minėjome – skirkite šiek tiek laiko paieškai. Jokiu būdu nesirinkite paslaugų teikėjų atsitiktinai. Jums reikia peržiūrėti tas įmones, kurias randate paieškos sistemose suvedę raktažodį „paminklai“. Tada jums reikėtų pasižiūrėti ar pirmosios įmonės neturi kažkokių nusiskundimų viešoje erdvėje. Tai padarysite suvedę įmonės rekvizitus toje pačioje paieškos sistemoje. Radus patikimą įmonę, lieka tik peržiūrėti kokias paslaugas ji siūlo.

Ypač svarbu pabrėžti, kad renkantis vieną paslaugų teikėją, kuris gali atlikti visus darbus, bus galima sutaupyti kažkiek pinigų, nes tokie paslaugų teikėjai noriai leidžiasi į derybas, jeigu užsakomų paslaugų apimtis yra nemaža. Taipogi patartina paslaugų teikėjams pateikti informaciją apie norimas paslaugas kuo detaliau.