Home » Namai

Kategorija: Namai

Orijen sausas maistas šunims ir katėms

sausas maistasNors įvairių sauso pašaro šunims ir katėms gamintojų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tačiau dauguma gyvūnų mylėtojų didžiausią dėmesį skiria sauso pašaro sudėčiai. Orijen sausas maistas šunims ir katėms neabejotinai yra viena palankiausių pasirinkimo galimybių, nes šis pašaras garantuoja visavertę augintinio mitybą.

Viskas, ko reikia jūsų augintiniui

Orijen sausame pašare yra labai didelis kiekis mėsos, o tai neabejotinai garantuoja visavertę plėšrūnų mitybą. Nors vis dažniau nusprendžiama augintinius šerti RAW mitybos principu, tačiau tai reikalauja tam tikrų žinių – ne visada yra paprasta užtikrinti reikalingą maistinių medžiagų kiekį. Tuo atveju, jei bus pasirenkamas Orijen sausas pašaras, galėsite pamiršti vargus, susijusius su mitybos plano derinimu. Galite būti tikri, kad viskas bus daug paprasčiau, o augintinis augs sveikas ir laimingas.

Labai gardus sausas pašaras

Kad Orijen sausas pašaras yra vienas skaniausių, tą gali patvirtinti dažnas augintinis. Ne vienas šuo sutiktų, kad Orijen „sausiukai“ puikiai tinka ne tik kaip pagrindinis pašaras, bet taip pat ir kaip skanėstai. Kodėl? Paprasčiausiai šis pašaras nėra toks sausas kaip daugelis kitų pašarų, todėl šunys ir katės ėda net labai noriai. Galite būti tikri, kad šis sausas maistas išspręs net ir paties išrankiausio augintinio nevalgumo problemą, taigi, tikrai verta pagalvoti apie tokią galimybę.

O kaip gi kaina?

Pirkėjus kartais gąsdina Orijen sauso maisto kaina, tačiau tikrai be reikalo. Šis pašaras yra kur kas labiau „koncentruotas“ nei daugelis kitų, taigi, reikalinga pašaro norma bus kur kas mažesnė. Pasirinkę tikrai kokybišką sausą pašarą šunims ir katėms paprastai galite sutaupyti pinigų, nes suvalgomo maisto kiekis bus mažesnis. Be to, visada galima rinktis ekonomiškas dideles sauso pašaro pakuotes bei palyginti, kokius įkainius yra nustatę skirtingi pardavėjai.

Įsitikinsite patys, kad Orijen sausas pašaras gali būti viena palankiausių pasirinkimo galimybių. Tokiu pasirinkimu tikrai apsidžiaugs ir jūsų augintinis, kuris, kaip ir jūs, nori valgyti ne tik sočiai, bet taip pat ir skaniai. Jei dvejojate, ar toks pasirinkimas tikrai puikiai pasiteisins, parduotuvėse galite prašyti mėginukų.

 

Kodėl visada būtina pirkti tik kokybiškas terasines lentas?

terasinės lentosDaugelis žmonių pastebėjo, kad statybines medžiagas mažiausiomis kainomis galima įsigyti elektroninėje erdvėje. Tai liečia ir tuos atvejus, kuomet reikalinga statybinė mediena. Tarkime, jeigu norite įrengti terasą, tuomet jums nėra reikalo vykti į artimiausią statybinių medžiagų prekybos centrą ar lentpjūvę. Terasinės lentos gali būti užsakomos internetu. Jums reikės tik labiau pasidomėti geriausią medienos kokybę siūlančiais pardavėjais ir tiek. Geriausia tai, kad terasines lentas ir vis kitą medieną jūs galite užsakyti nuotoliniu būdu. Yra netgi specializuotų el. parduotuvių, kurios suteikia galimybę pateikti užsakymus lygiai taip pat kaip ir visose kitose el. parduotuvėse. Jums reikia detaliai paskaičiuoti reikalingos medienos kiekį ir tiek.

Žinoma, jeigu norite tokios terasos, kurios po metų nereikėtų statyti iš naujo, tuomet jums bus reikalinga kokybiška mediena. Ją siūlo tikrai ne visi pardavėjai. Internete specializuotos medienos parduotuvės reklamuojasi gana aktyviai. Geriausią medienos kokybę gali pasiūlyti tie pardavėjai, kuriuos galima rasti per paieškos sistemas. Ten suvedami tik elementarūs paieškos terminai ir tiek. Pavyzdžiui, suvedę raktinę frazę „terasinės lentos“, gausite el. parduotuvių sąrašą. Štai, pirmosiose vietose esančios parduotuvės ir galės pasiūlyti geriausią kokybę bei didžiausią pasirinkimą.

Terasinių lentų kainos priklauso ne tik nuo perkamo kiekio, bet ir medienos rūšies. Pavyzdžiui, logiška, kad ąžuolinės lentos bus brangesnės nei pušinės. Ąžuolas yra daug tvirtesnis ir kokybiškesnis, todėl jo kaina yra didesnė. Taipogi turite žinoti, kad lentų dydis irgi daro įtaką kainą. Storesnės terasinės lentos bus brangesnės nei plonesnės ir t.t. Žinoma, nereikia pamiršti, kad kainai įtaką daro ir perkamas lentų kiekis. Kuo didesnį medienos kiekį užsakysite, tuo mažesnę kainą galbūt mokėsite. Dabar neretai taikomos specialios nuolaidos, kurios pasižymi tuo, jog kaina mažėja didėjant perkamam kiekiui.

Internetu terasines lentas galite užsakyti nemokėdami už pristatymą nė cento. Verta žinoti, kad kai kuriais atvejais už lentų pristatymą mokėti nereikia nieko. Tai dažniausiai būna tokiais atvejais, kuomet perkamas didelis kiekis arba pristatymo atstumas nėra didelis. Aišku, kartais gali būti taikomos ir specifinės pristatymo sąlygos.

Įrankiai nuomai Klaipėdoje: kur ir kokių ieškoti?

įrankiai nuomai Klaipėdoje Atliekant remonto, statybos ar kitus ūkio darbus, reikalingi patys įvairiausių įrankiai ir technika. Tiek atliekant darbus namuose, tiek tuomet, kai jie atliekami profesionalų, ne retai į pagalbą prireikia pasisamdyti ne tik papildomų darbuotojų, bet ir pasirūpinti vienu kitu papildomu įrankiu. Todėl įvairiais atvejais praverčia įrankiai nuomai Klaipėdoje ar kitame dideliame mieste. Čia galima rasti ne tik plačią įrankių pasiūlą, bet ir įvairius nuomos variantus.

Darbuojantis namuose

Tais atvejais, kai vieno ar kito papildomo įrankio prireikia atliekant darbus namuose, geriausia papildomų įrankių tiesiog išsinuomoti. Jei prireikė grąžto, kampinio šlifuoklio ar net benzininio pjūklo, tačiau tokių įrankių iš tiesų nė nenaudojate buityje, tikrai neverta pulti jų pirkti, net jei įrankių kaina ir nėra didelė. Tokiu atveju pravers ne įrankiai pardavimui Klaipėdoje, o  įrankiai nuomai Klaipėdoje. Tačiau nebūtina pulti ieškoti profesionalių pardavėjų, kurie kartu ir nuomoja specializuotus įrankius.

Jei ieškote nesudėtingų įrankių smulkiems darbams, protinga būtų pasinaudoti privačių žmonių nuomos paslaugomis. Tai dabar ypač populiari paslauga, kurią teikia ne tik profesionalai, bet ir paprasti žmonės. Ieškodami reikalingo įrankio, apsidairykite populiariuose skelbimų portaluose ir apžvelkite, ar skelbiama Jums reikalingo įrankio nuoma. Be to, galite apsilankyti tarpusavio skolinimosi platformose, kur galima rasti vien tik daiktų nuomos arba kitaip vadinimo skolinimo skelbimus. Čia rasite ir patikimą skolintoją, o apie tai sužinosite iš atsiliepimų prie skelbimo. Dažniausiai skolinantis tokiu būdu galite sutaupyti nemažai pinigų, nes privatūs savininkai dažniausiai nuomoja įrankius gerokai pigiau nei profesionalūs pardavėjai.

Profesionaliems darbams

Kitais atvejais, kai rimties ir sudėtingiems darbams pritrūksta įrankių, gali neužtekti tik skelbimo portalų tinkamo įrankio paieškai. Įrankiai nuomai Klaipėdoje tikrai aktuali ne tik pavieniams asmenims, bet ir statybų įmonėms ir net profesionalioms darbininkų brigadoms, atliekančioms įvairius statybų ir remonto darbus. Tačiau darbuotojai ne visuomet yra apsirūpinę visa technika. Ypač, kai tam tikri prietaisai kainuoja brangiai, o jų prireikia retai. Pavyzdžiui, klojant užsakovui plyteles kieme, reikalinga vibroplokštė, kuri kainuoja šimtus eurų. Jei atliekant tokius darbus, kažko pritrūkote, geriausiai ieškoti įrankių specializuotose parduotuvėse. Čia išsinuomosite tikrai patikimą techniką ir už patrauklią kainą. Be to, būsite tikri, kad išnuomoti daiktai darbus atliks profesionaliai ir klientai bus patenkinti atlikimo kokybe.

 

5 svarbiausi įrankiai, kuriuos privalo turėti kiekvienas vyras

irankiaiKiekvienas vyras turi turėti savo įrankių dėžę. Moterys juk turi savo kosmetines, pilnas komodas ir pan. Kuo vyrai blogesni? Juk įrankiai – jų darbo priemonė.

Prieš vardinant įrankius, reiktų atsižvelgti į tai, kad ne visada reikia pačių brangiausių įrankių, skirtų profesionalams. Nebent vyras mėgsta dažnai meistrauti.

  1. Elektrinis suktuvas. Įsukti varžtelį į sieną ne visada paprasta atsuktuvu. Kartais ranka pavargsta, todėl į pagalbą turi ateiti elektriniai suktuvai. Tai puikus įrankis kiekvienuose namuose, kuriuo gali nesunkiai pasinaudoti ir moteris. Tik reikia palikti uždėtą universalų antgalį, kad ji nesiknaisiotų po dėžes ir visko nesujauktų. Populiariausi prekės ženklai – Makita, Bosch, Defort, Ryobi, Miwaukee ir t.t.
  2. Perforatorius. Tai smūginis gręžtuvas, skirtas gręžti medžiui, metalui ir betonui. Jei gyvenate individualiame name, reiktų pasiieškoti perforatoriaus su kalimo funkcija, nes jos gali prireikti atskeliant sienos ar betono gabalus. Bute kalti greičiausiai nereikės, tad tiks paprastesnis perforatorius. Aišku, prie jo reiktų pasirūpinti ir tinkamu grąžtų rinkiniu. Jei perforatorius gali kainuoti 60-100 eurų, tai grąžtams nereiktų gailėti bent 50 eurų. Dažniausiai keiksmų ir pasiuntimų susilaukia ne pats perforatorius, o netikęs grąžtas, kuris labai sunkiai atlieka savo darbą. Populiariausi prekės ženklai – Skill, Bosch, Makita, Hecht, Defort, Metabo ir t.t.
  3. Kampiniai šlifuokliai, dar žinomi, kaip „bulgarkės“ arba „turbinkos“. Nepamainomas įrankis įvairiems apdailos darbams, nes jais galima pjauti sienas, šlifuoti metalą ir medį, pjaustyti vamzdžius, plyteles ir t.t. Labai reikalingas įrankis. Populiariausi prekės ženklai – Metabo, Makita, Bosch, Milwaukee, Fieldmann, Graphite ir t.t.
  4. Elektrinis siaurapjūklis. Nupjauti lentą, grindų apvado kampelį ar kitą nestorą medžio gabalėlį tikrai nereikia benzininio pjūklo, kuris dažniausiai praverčia lauke ir turint didelį sodą. Pakanka tik keleto pjūklelių rinkinio, kad būtų patenkinti visi poreikiai. Elektriniu siaurapjūkliu (dar vadinamu „lobziku“) galima pjauti iki 7 cm storio medieną, aliuminio profilį, vamzdį santechnikai ir t.t. Rimtesniems pjaustymams prireiks diskinio pjūklo, tačiau namuose jis naudojamas retai.
  5. Rankinių įrankių rinkinys. Kiekvienuose namuose turi būti ir rankinių įrankių rinkinukas: bent 2 skirtingų dydžių plaktukai, replės, kirpimo replės, keli skirtingų dydžių atsuktuvai, sukimo raktų rinkinys + visraktis (bent 2 vnt.), kaltas, pjaustymo peiliukas, pora matavimo rulečių arba sulankstomas metras, rankinis pjūklas, laužtuvas, metalo pjūklelis, kampuotis ir žinoma, gulsčiukas. Visa kita jau nelabai svarbu ir prireikia itin retai (dildė, laikikliai ir spaustuvai, rėžtukai, skalpeliai ir t.t.)

Jei visus šiuos įrankius turite – šaunu. Tik laikykite juos tvarkingai. Išmėtytos detales nedaro garbės jokiam namų šeimininkui.

Perkant saulės kolektorius internetu…

saulės kolektoriaiSaulės kolektoriai turi daug privalumų, kuriais džiaugiasi vis daugiau vartotojų. Ekologija ir ekonomija – tai realios sąvokos, kurias kolektorių naudotojai tikrai įvertina. Na, o tolesnėse eilutėse aptarsime įdomų dalyką – saulės kolektoriai parduodami internetu.

Gal nieko ir nenustebiname pasakę, kad kas nors parduodama internetu… Juk virtuali prekyba visuotinai pripažįstama, itin mėgstama, dažniausiai susijusi su galimybe sutaupyti ir išskirtiniu patogumu. Tos pačios tendencijos galioja ir kalbant apie kolektorius. O į ką atkreipti dėmesį sumąsčius įsitikinti ekologine ir ekonomine nauda?

Pirmiausia – kur įsigyti. Juk internete daug visko. Ir tas „daug“ ne visada reiškia pozityvius dalykus. Kartais susiviliojama tokiais dalykais, kur visos ypatybės sufleruoja apie klastą. Kad taip nenutiktų, prieš perkant svarbu atsižvelgti, kas tai per parduotuvė. Kartais vartotojai skaito atsiliepimus, kartais parduotuvė veikia gana ilgai ir tiesiog turi autoritetą, tarsi savaime suprantama, kad ji patikima.

Žiniatinklyje nesunku palyginti, kur kokios kainos. Ir tai vartotojams labai naudinga, nes nepermokama. Bet vėlgi – vien maža kaina nieko gero nereiškia. Ji atlieka teigiamą vaidmenį tik tada, jei kartu vaidina ir aukšta kokybė. Nes kas iš mažos kainos, jei visa kita nėra verta dėmesio?

Kitas aspektas yra prekių pasiūla. Kiek ir kokių saulės kolektorių galima įsigyti konkrečioje parduotuvėje? Kokios kitos dalys siūlomos? Ir apskritai iš kur žinoti, kokių techninių mazgų reikia? Štai čia verta pasakyti, kad labai reikšmingas etapas yra konsultacija. Specialistai, išmanantys savo darbą, patars, ką pirkti ir kiek pirkti. Galbūt atrodo, kad internete gauti konsultaciją nėra jokių šansų. Tačiau situacija kaip tik gera. Saulės kolektoriai patikimose parduotuvėse parduodami atsakingai. Nesistengiama tiesiog įbrukti vartotojams produkto numojant ranka ir tariant „tegu sau žinosi“.

Na, tai labai gerai, ar ne? Taip, gerai, nes profesionali konsultacija telefonu ar elektroniniu paštu padeda viską sustyguoti. Vien tai, kad parduodamos tokios gana specifinės prekės, sufleruoja, jog parduotuvę įkūrė specialistai.  Ir tie specialistai gali suteikti aktualią informaciją.

Prieš įsigyjant domimasi atsiskaitymo bei pristatymo būdais. Ir viena, ir kita pirkėjams rūpi tiek dėl patogumo, tiek dėl planavimo. Juk galbūt vienas atsiskaitymo būdas kokiam pirkėjui žymiai priimtinesnis nei kitas būdas. Na, o kuo čia dėtas planavimas? Atsakymas paprastas: kai galvojama apie kolektorių montavimą ir pasamdomi meistrai, svarbu gauti įrenginius laiku, kad specialistai galėtų pradėti darbą.

Saulės kolektoriai yra galvojimas, skaičiavimas, montavimas. Tai sritis, kuri reprezentuoja ekologiją bei ekonomiją, taip pat susijusi su daline nepriklausomybe gaunant energiją. Galima pridėti ir namo puošnumą, nes pastebėtina, jog kolektoriai atrodo dailiai. Žinoma, ne dailumas bus pirmoje vietoje renkantis, bet internetinėse parduotuvėse pateikiamos nuotraukos vis vien padės susidaryti įspūdį.

Pirkti kolektorius internete apsimoka, jei pasirenkama parduotuvė veikia klientų labui. O patys saulės kolektoriai, nors ir nebeturi naujovės statuso, anaiptol nėra atgyvena.

 

 

Geras patalynės komplektas saugo miegą

Tavosapnas patalynės komplektaiGeras patalynės komplektas – vienas iš jaukaus miego veiksnių. Kamuoja nemiga? Kitą dieną reikia tiek daug nuveikti, bet niekaip nepavyksta užmigti? Priežasčių gali būti įvairių. O ar pagalvojote, kad esmė galbūt yra pats patalynės komplektas?

Rūpindamiesi miego kokybe aptinkame internetinę parduotuvę Tavosapnas.lt. Tavosapnas patalynės komplektai sudomina savo įvairove. Pirmiausia dėmesį patraukia dailumas, tuomet pamąstoma, kad kaina patraukli. O tai, kad yra įvairaus dydžio patalų, situaciją dar labiau pagerina.

Turbūt nereikia nė sakyti, kad pirkti internetu yra patogu. O kai dar randi prekę, kuri patinka be kompromisų, tai apskritai puikus variantas. Nesugaištant galybės laiko ir neišleidžiant paskutinių pinigų pavyksta atrasti tai, kas visapusiškai kokybiška. O juk kokybiški Tavosapnas patalynės komplektai gali tapti patogesnio miego priežastimi. Kad kiekvienam iš mūsų norisi išsimiegoti komfortiškai, savaime aišku. Tačiau dedama nevienodai pastangų. Štai vienas žmogus ilgai ieško, kokia lova būtų tinkamiausia, o kitas nusiperka kokį nors produktą nesigilindamas į jokius kriterijus, išskyrus kainą.

Šiaip jau verta paminėti, kad net ir labai išrankūs pirkėjai, apsilankę Tavosapnas.lt, turėtų atrasti tai, kas tikrai patiks. O internetu rinktis netgi tikslingiau. Kodėl? Nes iškart matomas nemažas skaičius prekių, jas galima greitai palyginti. Tokiu būdu pavyksta nusipirkti geriausią iš geriausių, gražiausią iš gražiausių ir jaukiausią iš jaukiausių patalynių.

Apie užvalkalus kalbant kaip apie interjero detalę išlieka pozityvi nuotaika, nes pagaminta tiek daug įvairiausio dizaino patalų, kad jie priderinami prie visokiausio kambario interjero. Nesvarbu, kokia miegamojo erdvė kuriama, Tavosapnas patalynės komplektai prisideda kaip geras sprendimas, lemiantis ne tik miego kokybę, bet ir dailų kambario vaizdą.

Gražu, minkšta, malonu, leidžia atsikvėpti ir įgauti naujų jėgų. Taip reikėtų apibūdinti Tavosapnas patalynės komplektus. O kokybiško miego reikšme niekas neabejoja. Ir apskritai daug geriau nusiteikus einama miegoti, kai žinoma, kad poilsis bus komfortiškas. Ir tegul naujai įsigyta patalynė saugo miegą!

 

 

Dovre krosnelės laimi prieš žiemą

Dovre krosnelėsŽiema su šalčiu gali įbauginti. Bet tik ne tada, kai pasirūpinta gera šildymo sistema. Dovre krosnelės džiugina tiek savo apipavidalinimu, tiek efektyvumu. Norvegiška tradicija daug reiškia. Ją pritaikius lietuviškai žiemai, šaltasis metų laikas nebebaugina.

Apie Dovre krosneles sklando daugybė puikių atsiliepimų. Tai ilgaamžiškumo, tvirtumo, kokybės simbolis. O kokybė neabejotinai groja pirmuoju smuiku. Nereikia net apie šildymo įrenginius kalbėti. Ieškome ir kokybiškos žieminės striukės, ir gerų batų, perkame ir šiltą megztinį, kuris po poros apsivilkimų nesusidėvėtų. Kaip ir kiti su šiluma susiję daiktai, taip ir krosnelės vertinamos pagal kokybę. Na, o Dovre gaminiai laikomi etalonu.

Kai už lango pavasaris

Kai už lango pavasaris, šildymo tema dar aktuali, bet jau laukiama, kada pasibaigs sezonas.

Kai už lango vasara

Kai už lango vasara, šildymo tema kažkur nutolusi, apskritai atrodo, kad žiema – tik vardas.

Kai už lango ruduo

Kai už lango ruduo, kūrenimo tema vėl priartėja, imama domėtis šildymo katilais ir kitais šios srities daiktais.

Kai už lango žiema

O kai už lango žiema, Dovre krosnelės atlieka savo funkciją ir suteikia šilumos bei jaukumo. Reikia paminėti ir tai, kad interjeras įgauna malonų vaizdą. Tad krosnelę galima vertinti kaip įvairiapusę ir funkcionalią.

Aptarus metų laikų kaitą vertėtų prisiminti liaudies išmintį, nes senieji žodžiai turi nemažai svarbos. Jie yra itin taiklūs ir apibūdina gyvenimo aktualijas.

Liaudies išmintis: apie roges ir apie skūpumą

Žinote, liaudies išmintis pasitvirtina įvairiausiose situacijose. Tai galioja ir kalbant apie žiemą bei šildymo prietaisus.

Pirmasis posakis: roges reikia ruošti vasarą. Antrasis posakis: skūpus moka du kartus. Ką norime atskleisti šiomis mintimis? Ar tai, kad reikėtų įsigyti brangias roges? Ne. Tačiau perkeltine prasme šie išminties perlai yra nepaprastai turiningi.

Rogių ruošimas perkeltine prasme suprantamas kaip bet kokie darbai, kurių nereikėtų atidėlioti. Dovre krosnelės – netgi labai į temą. Jei planuojama įsigyti krosnelę ir sužinoma, kad Dovre vardas šioje srityje yra nuoroda į pirmavimą, neverta pirkimo atidėlioti paskutinei minutei, kai lauke jau stūgauja vėjai. Juk prietaisą dar reikia prijungti, tad svarbu pasilikti laiko ne tik įsigyti, bet ir pasamdyti šios srities meistrus.

Kitas posakis – apie skūpumą – aiškintinas kalbant apie krosnelių pasirinkimą. Šiaip jau įprasta sakyti, kad tas, kuris pabando sutaupyti, moka dukart. Bet kaip yra krosnelių rinkoje? Kokia situacija vyrauja? Natūralu, kad gaminių kainos skiriasi. Vieni žmonės automobilį perka už 1500 Eur, o kiti šiam tikslui skiria dvidešimt kartų daugiau pinigų. Vieni įsigyja telefoną už 130 Eur, o kiti – už 700. Vieni statosi 60 kv. m. namą, o kiti – 300. Tad būtų keista, jei užsukus į šildymo įrenginių saloną visose etiketėse būtų nurodyta vienoda kaina. Juk krosnelės nevienodo galingumo, o tai įtakos piniginei vertei tikrai turi. Džiugina, kad ne kiekvienas geras gaminys įkainojamas solidžiausiomis sumomis.

Dovre

Po ilgų ar neilgų paieškų pavyksta atrasti šį tą nepaprasto. Dovre krosnelės pagamintos taip, kad kūrenimo procesas būtų kuo patogesnis. Aukštos kokybės medžiagos, ne tik dailus, bet ir į patogumą orientuotas dizainas. Dovre krosnelės namuose prisideda prie harmonijos. Jos laimi prieš žiemą, tad šaltasis metų laikas tampa gražus. Jaukūs vakarai tampa dar jaukesni, nes šiluma namie optimali.

 

 

 

Kokią virtuvinę plautuvę geriausia rinktis?

Keraminės kriauklėsVirtuvė- tai ypatinga namų vieta, kur gaminame valgyti, bendraujame su šeimos nariais, o kartais ir dirbame ar užsiimame kita veikla. Kiekvienų namų savininkas siekia, jog ši erdvė būtų jauki, tvarkinga ir visuomet miela širdžiai. Todėl remontuodami virtuvę turite pasirūpinti, jog kiekviena menkiausia šios patalpos smulkmena būtų gerai apgalvota ir tarpusavyje suderinta su kitais virtuvės elementais.

Kai ateina kalba apie virtuvės interjerą ir santechniką, nereikėtų į tai numoti ranka – virtuvės plautuvė ir maišytuvas dažnoje virtuvėje yra pagrindinis akcentas, kuris ne tik įspūdingai atrodo, bet ir džiugina patogiu naudojimusi bei darna su visu kambario interjeru. Tačiau kokia plautuvė yra pati geriausia? Šis klausimas vargina ne vieną. Jeigu biudžetas nėra problema ir norite įsirengti tobulą virtuvę, pabandysime čia į šį klausimą atsakyti.

Nors ekonomiškiausias sprendimas yra rinktis nerūdijančio plieno plautuvę, iškart galima teigti, jog tai populiariausias, tačiau toli gražu ne pats geriausias plautuvės pasirinkimas. Plieno pagrindas gan triukšmingas kai į jį atsitrenkia vandens srovė, o ir atsparumas išoriniams veiksniams nėra įspūdingas – tokios plautuvės negalėsite šveisti metaliniais šveistukais ir naudoti kai kurių cheminių medžiagų, o išdžiuvę vandens lašai paliks kalkių nuosėdas. Tad galime eiti prie kitų plautuvės variantų.

Keraminės kriauklės jau atsparesnės cheminėms medžiagoms, tačiau nuo didesnio smūgio gali nesunkiai įskilti – ypač jeigu jums būtų „prakišta“ iš pigesnių medžiagų išlieta kriauklė. Tačiau pereikime prie tų plautuvių tipų, kurie, mūsų nuomone, yra ko gero pats geriausias pasirinkimas kiekvienai, o ypač šiuolaikiškai virtuvei.

Pirmąją vietą dalinasi akmens masės plautuvės bei koriano kriauklės. Tai gana neseniai pradėtos gaminti plautuvių rūšys, pasižyminčios išskirtiniu dizainu, atsparumu karščiui ir smūgiams bei cheminėms medžiagoms, ir ilgaamžiškumu. Koriano plautuvės garsėja minimalistinėmis formomis – jas galima išlieti taip, kad šios praktiškai nepastebimai susilietų su stalviršiu. Tad šis pasirinkimas yra geriausias visomis prasmėmis – įsirengę šio tipo plautuvę galėsite džiaugtis itin modernia virtuve ir nesirūpinti dėl papildomos plautuvės priežiūros – akmens ar koriano plautuvių beveik nereikia prižiūrėti – tik valyti, kaip įprasta.

 

Namas užmiestyje: privalumai bei trūkumai

Namas pardavimuiNamas pardavimui užmiestyje ramybę mėgstantiems žmonėms skamba kaip idealas ir didžiausia svajonė. Toliau nuo miesto juos traukia gamta, ramybė, švarus oras ir asmeninės erdvės išpildymo galimybė. Net ir mažas jaukus namelis nedidelei šeimai yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas, jeigu tenkina ši aplinka ir čia įsikūrusi bendruomenė.

Kita vertus, namas užmiestyje bei gyvenimas tokioje aplinkoje neapsieina ir be trūkumų, juk neretai sklypą už gerą kainą galima rasti tik toliau už miesto, o tai reiškia sunkesnį susisiekimą su pagrindiniais šiuolaikinio gyvenimo patogumais ir paslaugomis, prieinamomis mieste. Taigi, kokie yra pagrindiniai namo užmiestyje privalumai ir trūkumai?

Privalumai: gyvenimo užmiestyje nuosavame name privalumai tai be jokios abejonės didelė asmeninė erdvė, gamtos apsuptis, nuosavas kiemas, kuriame atsiranda galimybė įsikurti daržą bei sodą ir auginti savo daržoves bei vaisius. Iš esmė tai yra svarbiausi gyvenimo užmiestyje privalumai, kadangi būtent šių dalykų net ir už didelius pinigus sunkiai gautumėte gyvendami mieste. Turint daug laisvos erdvės tiek pačiame name, tiek garaže ar lauke, galima užsiimti mėgstamais hobiais – vyrai turi savo kampą ūkio darbams, o moterims suteikiamos visos galimybės įsikurti studiją rankdarbiams ir kitoms veikloms, taip pat galima įsikurti sporto salę, darbo kambarį ir kitas trokštamas erdves.

Trūkumai: žinoma, be trūkumų neapsieina net ir pats patogiausias gyvenimas privačiame name užmiestyje. Kiekvienas papildomas namo kvadratinis metras reiškia didesnes šildymo sąnaudas, nuolatinį poreikį tvarkytis savaitgaliais ir t.t. Kalbant apie tvarkymąsi – kiekvienas metų laikas reikalauja daug pastangų palaikant idealią tvarką namie ir kieme. Rudenį privačių namų savininkus kamuoja krentantys medžių lapai, žiemą – sniego pusnys, neleidžiančios automobiliu išvažiuoti iš garažo. Tad jeigu žmogus dirba intensyvų ir daug laiko atimantį darbą mieste, jis elementariai nebeturės laisvo laiko namų ūkiui. Dar vienas trūkumas gyvenant užmiestyje – komunikacijos. Jeigu visa šeima mokosi bei dirba mieste, teks įprasti kiekvieną dieną keltis visa valanda anksčiau už miesto gyventojus, kad į darbą būtų atvykta laiku.

Taigi, ar verta gyventi name užmiestyje, priklauso tik nuo žmogaus įpročių ir asmeninių norų. Iš esmės privatus namas yra geriausias sprendimas žmogui, jau sukūrusiam šeimą, rečiau leidžiančiam laisvalaikį mieste ir vertinančiam namų ramybę. O jeigu žmogui dar ir suteikta galimybė dirbti iš namų, tai yra viskas, ko reikia gyvenimui užmiestyje be jokių išorinių rūpesčių.

 

 

 

 

Ieškote, kas sumontuotų židinį?

Židiniai Klaipėdoje

Židinys kuria jaukumą ne tik filmuose. Žmonės, ieškodami, kaip padailinti būsto interjerą, taip pat atkreipia dėmesį į židinius. Ir ne vien dėl interjero dailumo ar jaukumo, bet ir dėl šilumos.

Pirmiausia ateina noras. Vis tiek kas nors lemia, kad užsinorima židinio. Kai žvalgomasi į skirtingus variantus, iš pradžių kreipiamas dėmesys į dizaino subtilybes, šiek tiek į kainas. O kai jau židiniai Klaipėdoje, Vilniuje ar kitame mieste patenka į rimtesnę interesų sritį, kai nusprendžiama tikrai įsigyti minėtą šildymo įrenginį, kyla klausimas, kas jį sumontuos. Taip pat prieš pasirenkant labai svarbios techninės ypatybės. Geriausia, kai konkrečioje parduotuvėje galima ne tik nusipirkti, bet ir gauti profesionalią konsultaciją.

Židiniai Klaipėdoje – išplėtota sritis. Todėl labai tikėtina, kad galėsite ne tik įsigyti, gausite ne tik konsultaciją, bet ir sulauksite pasiūlymo sumontuoti nusipirktą židinį. Ir tai puiku, nes prijungimas yra atsakingas, susijęs su sklandžiu ilgamečiu veikimu.

Gyvenate Klaipėdoje ir ieškote, kas sumontuotų šildymo prietaisą? Tuomet židiniai Klaipėdoje bus prioritetas. Jūsų namai yra Vilniaus apskrityje? Tuomet veikiausiai vyksite būtent į sostinę. Gyvenate Lietuvos vidury? Tokiu atveju kelionės kryptimi turbūt taps Kaunas. Ką tai reiškia? Pirmiausia tai, kad žiema būna visoje Lietuvoje.

Žiemos charakteris įvairiapusis. Ji būna švelni, šilta. Kartais ji žvarbi, vėjuota. Kai kada šaltukas grėsmingas, bet gražus. Žiema – metų laikas, įkūnijantis priešingus dalykus. Lietuvoje ja džiaugiamės, jai ruošiamės, ją peikiame. Žiemą laukiame vasaros, bet ir šiltuoju metų laiku kartais pamąstome, kaip gražu apšerkšniję medžiai, kaip romantiška, kai sninga.

Klaipėda labiausiai asocijuojasi su jūra. Tačiau atėjus darganoms židiniai Klaipėdoje įgauna didelę reikšmę. Tuomet vilioja ne jūros, o arbatos puodelio vaizdinys. Vaizdinys, kai šeima prie židinio kalbasi ir jaukiai leidžia vakarą. Viskas sklandu, kai židinys kruopščiai sumontuotas. Todėl tiesiog būtina paminėti profesionalumo svarbą.

Kaip jau buvo minėta, pardavėjai gali pasiūlyti ir montavimo paslaugas. Pasiūlymą dažniausiai verta priimti, nes tada viskas gaunama iš vienų rankų ir, tikėtina, vyksmas ne šiaip sklandus, o netgi labai sklandus.

O gal židiniai Klaipėdoje ką tik apžiūrėti ir vienas jau įsigytas, bet dar nežinote, kas pasirūpins prijungimo darbais? Užtat mes jau žinome, kokiais kriterijais remdamiesi ieškosite meistro. Iš pradžių tikriausiai pabandysite prisiminti, ar kas iš pažįstamų nedirba šioje srityje. Tuomet veikiausiai pagalvosite, ar niekas nėra minėjęs kokio gero meistro. Jei leisitės į internetines paieškas, tai kreipsite dėmesį į skelbimo suprantamumą ir taisyklingumą. Ir nesikreipsite, jei parašyta „montoju zhidinjus“. Tikriausiai pasidomėsite patirtimi ir pabandysite sutarti dėl laiko. Aišku, nuošaly jokiu būdu neliks kaina.

Jei ieškote, kas užsiimtų montavimu, be jokios abejonės, norite kokybės. Nes jums svarbu, kad pinigai būtų išleisti tikslingai. Tad tiek renkantis, tiek montuojant minėtina atidi paieška. Tai ne koks nedidelis dalykas, kad galėtumėte nuspręsti spontaniškai. Židinio funkcionalumas ir skleidžiamas jaukumas priklauso nuo to, kiek laiko skiriama optimaliausio varianto pasirinkimui ir kaip atrastas gaminys paruošiamas visapusiam funkcionavimui.

Žiema pasiekia visą Lietuvą. Tad tiek židiniai Klaipėdoje, tiek Vilniuje ar Panevėžyje pirkėjus domina ne tik dėl grožio, bet ir dėl šilumos. O juk jauku paprastai ir būna tada, kai šilta. Tad židinys – ne šiaip koks pirkinukas. Tai atsakingas pirkinys, kuriam nereikėtų pagailėti laiko. Ir jei kiek brangesnis įrenginys atrodo pranašesnis, verčiau atseikėti kelis eurus papildomai, nei pirkti pigesnį, kuris atitinka kompromisinio varianto sąvoką.

Daug klausimų, daug svarstymų. Tokia ta židinių rinka. Ir tokia ta lietuviška žiema, sulaukianti visokiausių epitetų. Dainuojama, kad ji dieviška. Tačiau taip optimistiškai žiema apibūdinama ne visada. Bet turint gerą židinį optimizmo išties daugiau. Net ir vasarą pagalvojant apie šaltesnius laikus nenusimenama, nes žinoma, kad jaukumo namie suteiks židinys.