Home » Laisvalaikis

Kategorija: Laisvalaikis

Ar vyriškai šventei reikalingas renginių vedėjas?

renginių vedėjai

Kokios gi tos vyriškos šventės, reiktų paklausti iš pat pradžių. Kultūringos!  Jei tai nėra tik paprastas lėbavimas pirtelėje, o rimta šventė su draugais, renginių vedėjai tikrai yra svarstytinas variantas. Ypač, kai žmonių daug, o norisi kultūringai praleisti laiką visiems. Juk paprastai vyriškus renginius organizuoja keli draugai, o tai reiškia, kad kažkurie iš jų viso renginio metu negalės atsipalaiduoti ir pasimėgauti švente, kuri skirta draugams.

Gimtadienis

Esminė vyriška šventė yra gimtadienis. Ypač tada, kai dar nėra antrosios pusės. 25, 30 ar 33 metai – idealūs jubiliejai, kad galima pasikviesti daug draugų ir su jais gerai pašėlti. Renginių vedėjas tikrai gali būti labai reikalingas, nes būtent jam teks sugalvoti, kaip užimti žmones visą vakarą.

Santuoka

Paprastai tai šventė moterims. Vyrams tai „kalėjimo“ pradžia… Juokaujame! Šventė būna abiems ir tikrai galima gerai praleisti laiką. Vestuvės – ypatingai prabangus vakarėlis, kuri visi turi atrodyti atitinkamai. Alkoholio čia daug, todėl reikia bent vieno žmogaus blaivia galva. Tai yra renginio vedėjas.

Bernvakaris

Išskirtinai vyriška šventė. Moterys švenčia mergvakarius ir juos organizuoja draugės, kurios sugeba prieš tai persipykti dešimt kartų. Bernvakario organizavimas yra kur kas laisvesnis. Gera draugų kompanija, daug humoro, ekstremalūs juokeliai. Visa tai gali būti patikima į renginių vedėjo rankas be jokių problemų. Tokiu būdu bernvakario organizatoriai patys atsipalaiduos ir gerai atšvęs. Ir nesvarbu, ar bus striptizas, ar ne…

Kur surasti gerą vedėją visiems atvejams?

Pirmiausia, klauskite draugų – gal kas bus jau daręs panašių renginių ir turi įsivedęs renginių vedėjo telefono numerį.

Kita vieta – Paslaugos.lt portalas. Čia tik reikia surašyti, kada ir koks renginys ir ko tikimasi iš renginių vedėjo. Jie patys parašys, kurie tą dieną gali. Dėl kainos irgi lengviau tartis, kai bendrausite su keliais, o ne su vienu kandidatu.

Skelbimų portalais irgi galima pasitikėti. Aišku, reikia susirasti vedėjus aplink savo miestą. Kartais geras renginių vedėjas atvykta ir iš kitur.

Facebooke ieškoti irgi galite. Ten matysite, kaip renginių vedėjai prisistato, galbūt rasite ir video su jų renginių ištraukomis. Tai labai svarbu. Jie brangūs, bet svarbu, kad atidirbtų visus jiems sumokamus eurus.

 

Sportiniai kostiumai vyrams – ne tik laisvalaikiui

Šiais laikais drabužių pasiūla tokia plati, kad kiekvienas turinti specifinių poreikių gali jaustis ramus, kad jam pavyks rasti tokią aprangą, kuri jam labiausiai tinka ir su kuria jis jausis labai puikiai. Sportiniai kostiumai vyrams yra vienas aktyviausiai perkamų drabužių komplektų, kuris padeda ne tik labai puikiai atrodyti, tačiau tuo pačiu ir labai puikiai jaustis. Galbūt todėl ypač daug žmonių džiaugiasi, kad šis universalus drabužių komplektas labai tobulėja ir šiuo metu galima įsigyti ne tik sportinio stiliaus, tačiau ir oficialesnis drabužius, kurie išlaikę savo sportiškumą.

Galimybės plačios kaip niekada

Ypač plačią pasiūlą teikia apsirenk.eu, kurie gali nudžiuginti ypač plačia pasiūla ir garantija, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Nuo tokių kostiumų su kuriais geriausia žaisti krepšinį bei futbolą iki tokių, kurie atrodo gana oficialiai ir tinka ne tik pasivaikščiojimui po parką, tačiau tuo pačiu ir po prekybos vietas, kultinius renginius. Šiuo atveju tereikia įvertinti, kad kai pasirinkimas toks platus – galimybės rasti tai, kas jums labiausiai tinka yra ypač plačios. O ypač kai ieškote internetu, kadangi tokiu atveju pavyks sistemingai susidėlioti kriterijus ir pateisinti savo poreikius ta kokybe, kuri Jums labiausiai tinka ir kuri pateisina poreikius.

Pirkimo internetu pasirinkimas

Sportiniai kostiumai vyrams šiuo metu dažniausiai perkami internetu, kadangi tai labai greitas ir paprastas būdas rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Kol vieni džiaugiasi, kad sportiniai kostiumai internete labai patogiai suklasifikuoti, tad galima ypač greitai apžiūrėti labai plačią pasiūlą, tuo tarpu kiti džiaugiasi, kad  internete kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir nuolaidas, kurios padės sutaupyti, tačiau tuo pačiu įsigyti ypač geros kokybės produkciją už mažiausią kainą. Svarbiausia, kad užsiprenumeravus naujienlaiškius apie galimybes pasiūlymus gausite tiesiai elektroniniu paštu, tad nereikės gaišti savo laiko bei ieškoti.

Universalus drabužis tinkantis tiek kiekvienai dienai, tiek išėjimams iš namų – Jūsų rankose. Pasinaudokite juo ir kasdien vilkėkite ne tik gražius, tačiau tuo pačiu ir patogius rūbelius.

Žvejybos reikmenys tikriems vyrams

meškerėsTikri vyrai renkasi tikrą žvejybą – žvejoja karpius!

Tikriausiai pasijuokėte iš šio skambaus lozungo. Be reikalo. Tie, kurie žino, kaip ištraukti 10 kilogramų svorio karpį, nesijuoks. Ir štai kodėl…

Karpių žvejyba – brangus malonumas

Žvejas įsivaizduojamas kaip nuskuręs nusmurgęs dėdulė su panešiota skrybėle ir guminiais batais. Tai vaizdelis iš 30 metų senumo tarybinio kaimo kasdienybės. Dabar žvejais gali būti tik labai turtingi žmonės. Ar įsivaizduojate, kiek kainuoja šiuolaikiniai žvejybos reikmenys? Paprasta muselinė meškerė žvejybai-laisvalaikio praleidimui ir jos aksesuarai bei sistemėlės kainuoja apie 500-700 eurų. Karpininkams reikalingos specialios karpinės meškerės, kurios kainuoja dar brangiau. O kur dar žvejo priemonės? Palapinės, apranga, kėdutės ir t.t.? Visa tai kainuoja 1-2 tūkstančius eurų. Tai jums ne lazdyno meškerėlė ar iš lazdos padarytas spiningas. Už 2000 eurų perkami automobiliai, o čia tik trys meškerės, sistemėlės, maistas žuvims. Gerai, kad karpiai nedažnai žvejojami iš valčių…

Karpių žvejyba – 3 dienas

Vidutiniškai karpių žvejyba trunka 2-3 dienas. Pirmą dieną karpiai yra jaukinami. Specialiomis lazdomis ar net „bombomis“ yra mėtomas maistas, kuris pritraukia didelius karpius. Antra diena skirta laukimui ir žvejybai. Tai ištvermės ir kantrybės reikalaujantis užsiėmimas. O tokiomis savybėmis pasižymi tik tikri vyrai. Jaunimėlis paprasta neturi tiek laiko ir noro tupėti palapinėje ir klausytis, kada supypsės elektroninis kibimo signalas ant meškerių stovo.

Jėga + sumanumas + kantrybė

Šie trys bruožai reikalingi visiems karpių žvejams. Jie pasitarnauja tada, kai žuvis yra pakertama ir ją reikia traukti į krantą. Karpis – labai gudrus. Jis puikiai žino savo ežero reljefą ir visus nuskendusius pagalius, akmenis, šiekštus. Kai užsikabina, jis iš karto bando lįsti pro juos ir taip nutraukti valą. Kad pergudrautų šią taurią žuvį, žvejys turi būti ir sumanus, ir kantrus. Be to jis turi veikti ryžtingai ir nuvarginęs žuvį partemti ją į krantą.

Aiškus žvejybos tikslas

Karpiai yra žvejojami… nuotraukai. Tikrai. Patyręs žvejas paleidžia savo laimikį jį pasvėręs ir nusifotografavęs. Kam reikalingas 10-20 kilogramų karpis ant pietų stalo? Jei jau norima valgyti šviežios žuvies, šalimais užmesti galima muselinę meškerę ir namo parsinešti kelias dešimtis karosiukų, kilograminių karpių, sezanų, ešeriukų, kuojų. Kelis šimtus gramų sveriančios lietuviškos žuvys – puikus maistas. Bet didysis laimikis yra ne maistas. Tai gyvenimo tikslas. Ne veltui sakoma, kad kiekvienas vyras turi pagauti savo gyvenimo žuvį…

Tikri vyrai žvejoja karpius ir per čempionatus. Tai sportas, gyvenimo būdas, laisvalaikis, pramoga ir savęs išbandymas, būdas pažinti save ir apmąstyti savo gyvenimo peripetijas. Galų gale per karpių žvejybą galima perskaityti ne vieną gerą knygą.